رفتن به مطلب

راهنمایی برای ساخت فرمی خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام از یک آی فریم استفاده کنم به شکلی که ابتدا یک فرم به مخاطب بدم و در اون فرم حروفی یا اعدادی را وارد کنه و پس از زدن بر روی submit توی یک آی فریم لینکی به نمایش در بیاد که در انتهای لینک اون عبارتی که داده اضافه بشه

نمیدونم تونستنم درست توضیح بدم یا نه

لینک من اینه : site.com/?form=xxxx

قبل از نمایش فریم که این سایت نمایش داده بشه یک textarea وجود داره و مقداری که طرف در این قسمت وارد کنه و سپس با زدن حالا تایید یا submit ایفریم نمایش داده شده به شکلی باشه مقدار وارد شده در textarea بجای xxxx داخل لینک قرار بگیره و لینک خاص خودشو نشون بده آیا میشه چنین چیزی را پیدا کرد؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، neda411 گفته است :

سلام من میخوام از یک آی فریم استفاده کنم به شکلی که ابتدا یک فرم به مخاطب بدم و در اون فرم حروفی یا اعدادی را وارد کنه و پس از زدن بر روی submit توی یک آی فریم لینکی به نمایش در بیاد که در انتهای لینک اون عبارتی که داده اضافه بشه

نمیدونم تونستنم درست توضیح بدم یا نه

لینک من اینه : site.com/?form=xxxx

قبل از نمایش فریم که این سایت نمایش داده بشه یک textarea وجود داره و مقداری که طرف در این قسمت وارد کنه و سپس با زدن حالا تایید یا submit ایفریم نمایش داده شده به شکلی باشه مقدار وارد شده در textarea بجای xxxx داخل لینک قرار بگیره و لینک خاص خودشو نشون بده آیا میشه چنین چیزی را پیدا کرد؟

سلام

احتمالا با جاوا اسکریپت میشه این کار رو کرد 

که متغییر اول ثابت نام سایت باشه و متغییر دوم مقدارشو کاربر وارد کنه و در خروجی ایفریم ترکیب این دوتا نمایش داده بشه

لینک به ارسال

ممنونم ، کل وب زیر رو رو کردم یه جا اسکریپتی دیدم وقتی توی تکست ویو مقدار وارد میکردیم در فریم مقدار وارد شده را نمایش میداد با کمک همون تقریبا تونستم پیاده اش کنم.

اینجا اگر کسی با ارز پای کار میکنه ، میتونه نتیجه کار را اینجا مشاهده کنه: pi.free-coin.xyz

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...