رفتن به مطلب

تنظیمات حمل و نقل ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام لطفا درباره تنظیم گزینه های حمل و نقل ووکامرس راهنماییم کنید.
من منطقه و روش حمل و نقل رو انتخاب میکنم ، مثلا البرز، ایران،

ولی وقتی تو روند خرید آدرس البرز رو وارد می کنم، میگه گزینه حمل و نقلی برای البرز پیدا نشد

لینک به ارسال
در در 1/7/2020 at 16:07، reza..pn گفته است :

سلام لطفا درباره تنظیم گزینه های حمل و نقل ووکامرس راهنماییم کنید.
من منطقه و روش حمل و نقل رو انتخاب میکنم ، مثلا البرز، ایران،

ولی وقتی تو روند خرید آدرس البرز رو وارد می کنم، میگه گزینه حمل و نقلی برای البرز پیدا نشد

سلام وقتتون بخیر؛ بعد از اینکه هر شهری رو انتخاب کردید باید برای اون شهر یک هزینه حمل و نقل در نظر بگیرید.

برای اینکار اول به بخش ووکامرس » پیکربندی ووکامرس » زبانه حمل و نقل »  بخش مناطق حمل و نقل » زدن گزینه افزودن منقطه حمل و نقل

بعد از اینکه این مسیر رو طی کردید حالا باید یک نرخ ثابت برای هزینه پست محصول در نظر بگیرید (البته میتونه متفاوت باشه ولی من خودم با نرخ ثابت راحت تر هستم) یک مقدار به تومان (یا واحد پولی خودتان) وارد میکنید و گزینه ذخیره تنظیمات رو میزنید. حالا که توی بخش حمل و نقل ادرس مشتری به عنوان مثال استان البرز باشه هزینه 10 هزار تومان بابت ارسال براش درنظر گرفته میشه.

این عکس رو هم نگاه کنید خالی از لطف نیست :

مرحله اول 

p-1.thumb.PNG.9d0a0dda5b20c76dd5d35e111c1a4b22.PNG

مرحله دوم 

p-2.thumb.PNG.9de82bc288fde99240c71f8ab531f9f3.PNG

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم و اگه تمایل داشتید بهم امتیاز (قلب) بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...