رفتن به مطلب

انتخاب پایگاه داده ممکن نیست

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر , من میخوام وردپرس رو با ومپ اجرا کنم ولی در ابتدا بعد از وارد کردن نام دیتابیس و root(که یوزر نیم پیش فرض phpMyadmin) و فیلد خلیه رمز (رمز پیش فرض phpMyadmin) با همچین پیامی مواجه میشم
انتخاب پایگاه‌داده ممکن نیست...

امکان برقراری ارتباط به سرور پایگاه‌دادهٔ مورد نظر وجود ندارد (یعنی نام کاربری و رمزعبورتان درست است) اما امکان انتخاب پایگاه‌داده wordpress وجود ندارد.
•آیا اطمینان دارید که وجود دارد؟
•آیا کاربر root برای استفاده از پایگاه‌داده wordpress دسترسی‌های لازم را دارد؟
•در برخی سیستم‌ها ممکن است نام کاربری شما به عنوان پیشوند در نام پایگاه داده قرار داده شود؛ چیزی مانند username_wordpress. ممکن است مشکل از این‌جا باشد؟

در صورتی که دربارهٔ چگونگی پیکربندی درست پایگاه‌داده آگاهی ندارید، با مدیر هاست خود تماس بگیرید. با این حال ممکن است بتوانید مشکلتان را از طریق مراجعه به انجمن پشتیبانی وردپرس نیز حل نمایید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، madira گفته است :

سلام وقت بخیر , من میخوام وردپرس رو با ومپ اجرا کنم ولی در ابتدا بعد از وارد کردن نام دیتابیس و root(که یوزر نیم پیش فرض phpMyadmin) و فیلد خلیه رمز (رمز پیش فرض phpMyadmin) با همچین پیامی مواجه میشم
انتخاب پایگاه‌داده ممکن نیست...

امکان برقراری ارتباط به سرور پایگاه‌دادهٔ مورد نظر وجود ندارد (یعنی نام کاربری و رمزعبورتان درست است) اما امکان انتخاب پایگاه‌داده wordpress وجود ندارد.
•آیا اطمینان دارید که وجود دارد؟
•آیا کاربر root برای استفاده از پایگاه‌داده wordpress دسترسی‌های لازم را دارد؟
•در برخی سیستم‌ها ممکن است نام کاربری شما به عنوان پیشوند در نام پایگاه داده قرار داده شود؛ چیزی مانند username_wordpress. ممکن است مشکل از این‌جا باشد؟

در صورتی که دربارهٔ چگونگی پیکربندی درست پایگاه‌داده آگاهی ندارید، با مدیر هاست خود تماس بگیرید. با این حال ممکن است بتوانید مشکلتان را از طریق مراجعه به انجمن پشتیبانی وردپرس نیز حل نمایید

سلام

دسترسی های دیتابیس کامل گذاشتید

اگر درست نشد با رمز هم امتحان کنید 

لینک به ارسال

phpMyAdmin موجود در wamp به طور پیش فرض رمز تهی داره(فیلد های موجود برای داخل شدن در phpmyAdmin یوزرنیم:root رمز:خالی) در صورت دیگه ای داخل نمیشه ، نام دیتابیس رو هم wordpress گذاشتم ، نام کاربری root رمز هم که خالی ، ولی بازهم داخل نمیره 

b.png

a.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...