رفتن به مطلب

اعمال نشدن برخی از کد های css بعد از تغییرات

پست های پیشنهاد شده

درود، وقت بخیر

برای اولین بار مشکل عجیبی برام پیش اومده، متاسفانه من کد های مربوط به بخش ریسپانسیو رو بعد از تبدیل قالب به وردپرس انجام دادم و بعضی از کد هایی که توی مدیا کوئری ها با عرض کمتر قرار میدم اجرا نمیشه!!!

هرچقدر هم سرچ کردم به مشکل مشابهی برنخوردم که شبیه مشکل خودم باشه، ترتیب کد ها رعایت شده و مشکل از اون نیستش، حتا با !important هم اعمال نمیشه چیزی، شما به مورد مشابه این برخوردید که راه حل داشته باشه؟

با تشکر

لینک به ارسال

درود

از افزونه کش استفاده میکنید؟

کش مرورگرتون را  پاک کنید با مرورگر دیگری تست کنید.

لینک به ارسال

تمام این مسیر ها رو انجام دادم و فایده ای نداشته، به تغییر کلاس ها و آی دی ها باید فکر کنم با این وضعیت پیش اومده

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، ramy1908 گفته است :

تمام این مسیر ها رو انجام دادم و فایده ای نداشته، به تغییر کلاس ها و آی دی ها باید فکر کنم با این وضعیت پیش اومده

فایل استایل را از ادرس سایت باز کنید ببینید تغییراتی که دادید در استایل وجود داره یا نه؟

اگه نیست مشکل از کش هست اگر تغییر هست و اعمال نمیشه حتما یکجای دیگر اولویت بالاتری وجود داره.

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، Rasoul گفته است :

فایل استایل را از ادرس سایت باز کنید ببینید تغییراتی که دادید در استایل وجود داره یا نه؟

اگه نیست مشکل از کش هست اگر تغییر هست و اعمال نمیشه حتما یکجای دیگر اولویت بالاتری وجود داره.

تغییرات توی کد های استایل موجود هستش، اما وقتی روی سایت inspect می کنم اونجا خطی که اضافه کردم رو نمایش نمیده، یه مقداری گیج کننده ست.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، ramy1908 گفته است :

تغییرات توی کد های استایل موجود هستش، اما وقتی روی سایت inspect می کنم اونجا خطی که اضافه کردم رو نمایش نمیده، یه مقداری گیج کننده ست.

احتمال کش شدن زیاد هست شما ادرس استایل را باز کنید و چند باز کلید ctrl+shift+R رو بزنید تا سوپر لود بشه بعد رو سایت اصلی هم همین کارو کنید.

نشد ادرس سایت بگذارید برسی کنیم.

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، Rasoul گفته است :

احتمال کش شدن زیاد هست شما ادرس استایل را باز کنید و چند باز کلید ctrl+shift+R رو بزنید تا سوپر لود بشه بعد رو سایت اصلی هم همین کارو کنید.

نشد ادرس سایت بگذارید برسی کنیم.

ممنونم رسول جان واسه وقت و توضیحاتت

راهنمایی های شما باعث شد یه بخشی رو چک کنم و متوجه بشم مشکل از یه فایل css دیگه تو قالبم هست که تداخل ایجاد کرده بود با استفاده از کوئری های مدیا

پاینده باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...