رفتن به مطلب

جلوگیری از نمایش یک دسته بندی خاص

پست های پیشنهاد شده

درود

وقت بخیر

من برای نمایش مطالب در اسلایدر یک دسته بندی به نام "اسلایدر" ایجاد کردم که کاربر علاوه بر دسته بندی اصلی مطلب با تیک زدن اون میتونه مطالب رو توی اسلایدر نمایش بده

حالا مشکل اینجاست که میخوام دسته بندی ها رو توی پست های پایین اسلایدر نشون بدم واسه تفکیک، اما نمیخوام که دسته بندی اسلایدر اونجا نمایش داده بشه، چه کاری باید انجام بدم چون با سرچ کردن به جایی نرسیدم!

ممنون

لینک به ارسال
در هم اکنون، ramy1908 گفته است :

درود

وقت بخیر

من برای نمایش مطالب در اسلایدر یک دسته بندی به نام "اسلایدر" ایجاد کردم که کاربر علاوه بر دسته بندی اصلی مطلب با تیک زدن اون میتونه مطالب رو توی اسلایدر نمایش بده

حالا مشکل اینجاست که میخوام دسته بندی ها رو توی پست های پایین اسلایدر نشون بدم واسه تفکیک، اما نمیخوام که دسته بندی اسلایدر اونجا نمایش داده بشه، چه کاری باید انجام بدم چون با سرچ کردن به جایی نرسیدم!

ممنون

سلام

با چه افزونه ای اسلایدر رو گذاشتید؟

بستگی به ویژگی های قالبتون داره بعضی قالب ها میشه دسته بندی ها رو برای نمایش انتخاب کرد

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، poshenama گفته است :

سلام

با چه افزونه ای اسلایدر رو گذاشتید؟

بستگی به ویژگی های قالبتون داره بعضی قالب ها میشه دسته بندی ها رو برای نمایش انتخاب کرد

درود، از یه اسلایدر جی کوئری استفاده کردم، برای نمایش از هیچ افزونه ای استفاده نشده توی قالب
قالب رو خودم طراحی کردم و تبدیل به وردپرس کردم

موضوع اینه که نمیخوام با هک دسته رو هیدن کنم، میخوام فقط تو بخش هایی از سایت این کار رو انجام بدم

لینک به ارسال
در هم اکنون، ramy1908 گفته است :

درود، از یه اسلایدر جی کوئری استفاده کردم، برای نمایش از هیچ افزونه ای استفاده نشده توی قالب
قالب رو خودم طراحی کردم و تبدیل به وردپرس کردم

موضوع اینه که نمیخوام با هک دسته رو هیدن کنم، میخوام فقط تو بخش هایی از سایت این کار رو انجام بدم

شما باید تو کوئری گرفتن از اپراتور NOT IN استفاده کنید 

'tax_query' => array(
        array(
            'taxonomy' => 'category',
            'field' => 'term_id',
            'terms' => array(11,12,13),
            'operator' => 'NOT IN'
        )

به جای ایدی های 11و12و13 ایدی های موردنظرتون یا ایدی دسته بندی خاصی خودتون را وارد کنید

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Rasoul گفته است :

'tax_query' => array(
        array(
            'field' => 'term_id',
            'operator' => 'NOT IN'
        )

به جای ایدی های 11و12و13 ایدی های موردنظرتون یا ایدی دسته بندی خاصی خودتون را وارد کنید

ممنون آقا رسول، پاینده باشی

لینک به ارسال
در در 1/4/2020 at 13:20، Rasoul گفته است :

'tax_query' => array(
        array(
            'field' => 'term_id',
            'operator' => 'NOT IN'
        )

درود مجدد

از اونجایی که موفق نشدم این روش رو درست انجام بدم دوباره سوال می پرسم

این فایل که پیوست کردم 6 تا پست آخر سایت قرار هست که قرار بگیره توش، اون قسمت هایی که مشخص کردم یعنی دسته "اسلایدر" نمیخوام اونجا نمایش داده بشه

واسه این چکاری باید انجام بدم، با توجه به اینکه هر کدوم از پست ها تو دو تا دسته بندی قرار داره که اسلایدر یکیشون هست، چطور میتونم کاری کنم که اون اسلایدر اونجا نمایش داده نشه؟

با تشکر

screen.jpg

لینک به ارسال
در در 1/6/2020 at 14:49، ramy1908 گفته است :

درود مجدد

از اونجایی که موفق نشدم این روش رو درست انجام بدم دوباره سوال می پرسم

این فایل که پیوست کردم 6 تا پست آخر سایت قرار هست که قرار بگیره توش، اون قسمت هایی که مشخص کردم یعنی دسته "اسلایدر" نمیخوام اونجا نمایش داده بشه

واسه این چکاری باید انجام بدم، با توجه به اینکه هر کدوم از پست ها تو دو تا دسته بندی قرار داره که اسلایدر یکیشون هست، چطور میتونم کاری کنم که اون اسلایدر اونجا نمایش داده نشه؟

با تشکر

screen.jpg

درود

شما میخواد فقط اون نوشته اسلایدر نمایش داده نشه یا کل اون پست که دسته بندی اسلایدر دارد نمایش داده نشود؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Rasoul گفته است :

درود

شما میخواد فقط اون نوشته اسلایدر نمایش داده نشه یا کل اون پست که دسته بندی اسلایدر دارد نمایش داده نشود؟

درود

فقط اون متن اسلایدر نمیخوام توی دسته بندی ها نمایش داده بشه، از این روش برای انتخاب پست ها استفاده کردم چون روش ساده دیگه ای به ذهنم نرسید

واسه نمایش مطالب منتخب توی اسلایدر راهی وجود داره که نیاز به ایجاد دسته بندی نباشه؟

با تشکر

لینک به ارسال
در در 1/9/2020 at 13:03، ramy1908 گفته است :

درود

فقط اون متن اسلایدر نمیخوام توی دسته بندی ها نمایش داده بشه، از این روش برای انتخاب پست ها استفاده کردم چون روش ساده دیگه ای به ذهنم نرسید

واسه نمایش مطالب منتخب توی اسلایدر راهی وجود داره که نیاز به ایجاد دسته بندی نباشه؟

با تشکر

درود شما باید حلقه بندارین تو دسته بندی بعدش شرط بزارید اگر برابر نبود با دسته بندی اسلایدر چاپش کنه و ...

بهترین راه حل فکر میکنم استفاده از متادیتا با متاباکسه .شما باید یه متاباکس درست کنید توش یه چک باکس بزارید که این مطلب در اسلایدر نمایش داده بشه یا نه که به صورت 0و1 ذخیره بشه تو یه پست متایی بعدشم موقع نمایش تو اسلایدر فقط اونایی رو نمایش بدین که پست متای مورد نظرش برابر با 1 باشه پستم به صورت عادی نمایش بده.

https://developer.wordpress.org/reference/functions/add_meta_box/
https://developer.wordpress.org/reference/functions/add_post_meta/

لینک به ارسال
در در 1/10/2020 at 23:29، Rasoul گفته است :

درود شما باید حلقه بندارین تو دسته بندی بعدش شرط بزارید اگر برابر نبود با دسته بندی اسلایدر چاپش کنه و ...

بهترین راه حل فکر میکنم استفاده از متادیتا با متاباکسه .شما باید یه متاباکس درست کنید توش یه چک باکس بزارید که این مطلب در اسلایدر نمایش داده بشه یا نه که به صورت 0و1 ذخیره بشه تو یه پست متایی بعدشم موقع نمایش تو اسلایدر فقط اونایی رو نمایش بدین که پست متای مورد نظرش برابر با 1 باشه پستم به صورت عادی نمایش بده.

https://developer.wordpress.org/reference/functions/add_meta_box/
https://developer.wordpress.org/reference/functions/add_post_meta/

درود مجدد

ممنون رسول جان، راستش این روش رو فکر کنم درست انجامش ندادم، واست ممکن هست با مثال اینو واسم توضیح بدی؟

اگه هم فرصت نداری که ممنونم تا همینجا ازت برادر ❤️

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...