رفتن به مطلب

مشکل در لینک srcst و src

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

ما امدیم برای آپلود عکس و فایل هامون از افزونه upload to ftp استفاده کردیم 

و خب درست هم عمل کرده فایل ها آپلود شدن توی هاست دانلود

اما الان متوجه شدیم توی هاست اصلی هم آپلود شدن 

امدیم از هاست اصلی پاک کردیم سایت به مشکل خورد اونم اینکه پستهایی که گزاشتیم src که دارن همون لینک dl هست ولی از این لینک تصاویر خوانده نمیشن به همین دلیل تمامی مطالب الان بدون عکس هستن و دارن از srcset خوانده میشن که تمام لینک های این مال هاست اصلی بوده در صورتی که باید dl باشن

حالا من چطوری این موضوع رو رفع کنم هم srcset ها به dl وصل بشن و هم از این به بعد مشکل آپلود توی هاست اصلی نداشته باشم و دیگه آپلود نشه توی هاست اصلی 

ممنون میشم راهنمایی کنید

نمونه عکس برای لینک پیوست شد

5e09e6207804d_WhatsAppImage2019-12-30at3_01_29PM.thumb.jpeg.20eaf51c5289af268860391455ecbc72.jpeg

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

بنظر این مشکل از افزونه هست که وقتی وردپرس تصاویر رو جنریت میکنه باید این موردرو هم افزونه اصلاح میکرد.

راه حلی که فعلا به ذهنم میرسه اصلاح از دیتابیس هست.

ولی خب این مشکل رو از ریشه حل نمیکنه.

لینک به ارسال
در در 1/3/2020 at 01:17، Morteza گفته است :

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

بنظر این مشکل از افزونه هست که وقتی وردپرس تصاویر رو جنریت میکنه باید این موردرو هم افزونه اصلاح میکرد.

راه حلی که فعلا به ذهنم میرسه اصلاح از دیتابیس هست.

ولی خب این مشکل رو از ریشه حل نمیکنه.

اگر میشه راهنمایی کنید کلا بتونم رسانه وردپرس رو جدا کنم از هاست اصلی یعنی رسانه به هاست دانلود وصل باشه حالا یا با افزونه یا به صورت دستی انجام بشه

اگر افزونه هست یه افزونه بهتر پیشنهاد بدین اگر هم دستی میشه یا همینجا بگین یا تیکت مربوطه رو ارسال کنید ممنون

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

کلیدواژه hacklog رو در انجمن جستجو کنید.

در موردش زیاد صحبت شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...