رفتن به مطلب

ساخت منو عمودی

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

میخواستم منو عمودی در سایت ایجاد کنم مثل منو سایت دیوار / یک منو عمودی که قابلیت باز و بسته شدن داشته باشه و بیتونه زیر منوهای زیادی در خودش جا بده و در موبایل هم به خوبی کار کنه و مشکلی ایجاد نکنه

ایا افزونه ای برای این کار هست ؟ اگه هست ممنون میشم معرفی کنید از مگا منو استفاده کردم که یا من بلد نبودم یا اینکه فقط توی منو افقی تاثیر میذاشت و هیچ منو عمودی ایجاد نشد

ایا سایت برای ساخت منو عمودی وجود داره که منو بسازم کدش رو در قالب استفاده کنم؟

دوستان نکته ای که باید بگم اینه که منو عمودی نمیخوام که وقتی موس بره روش یا کلیک بشه روش زیرمنو هایی که درش وجود داره جلو منو باز بشه میخوام وقتی روی منو کلیک میشه زیر منوهای که در اون منو اصلی وجود داره در زیر همون منو باز بشه.

ممنون میشم بلخره هر تجربه ای درر اختیار دارید بهم بدید تا بتونم کارمو راه بندازم . هر چیزی که در رابطه با ساخت منو عمودی میدونید بگید استفاده میکنم ازش

ویرایش شده توسط mehdi30
لینک به ارسال

سلام دوستان

کسی توی انجمن فعالیت نمیکنه :huh: اکثر سوالاتی که دستان میپرسن بدون پاسخ هست :blink:

حداقل بگید برای وقتی منو طراحی کردیم چطور ریسپانسیوش کنیم ایا افزونه ای برای اینکار وجود داره ؟ یا باید به صورت دستی کد نوشت؟ اگه کد دارید بدید ممنون.

لطفا نگید توی گوگل جستجو کنید برا پاسخ سوالتون.اگه قرار بد توی گوگل بچرخیم تا جواب پیدا کنیم دیگه دلیلی برای زدن انجمن وجود نداره.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش اومدین

البته اینکه گوگل کنید ربطی به اینکه انجمن وجود داشته باشه یا نباشه نیست، انجمن برای کمک هست :)
من هم گوگل کردم و این پیدا شد:
https://wpdevart.com/wordpress-vertical-menu-plugin/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...