رفتن به مطلب

افزایش سرعت سایت دارای المنتور و ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام من اخیرا یک سایت در حوزه کرکره برقی ساختم که با المنتور ساخته شده. همونطور که می دونید این افزونه المنتور خیلی سرعت سایت رو میگیره  من سعی کردن با استفاده از PHP نویسی چند تا از سورس هایی که توی این افزونه نیاز ندارم رو پاک کنم اما تاثیر زیادی نگرفتم.

همچنین باید بدونید که در این سایت افزونه ووکامرس هم نصبه. خواستم اگر میشه پلاگین و یا دستوری و جود داشته باشه که من بتونم سورس های و به خصوص اسکریپت های این دوتا افزونه رو کم کنم تا سرعت لودم سریع تر بشه. اگر سور و یا پلاگین خاصی برای این کار مد نظر شما هست خوشحال می شم معرفی کنید.

ویرایش شده توسط aryatehran3
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، aryatehran3 گفته است :

سلام من اخیرا یک سایت در حوزه کرکره برقی ساختم که با المنتور ساخته شده. همونطور که می دونید این افزونه المنتور خیلی سرعت سایت رو میگیره  من سعی کردن با استفاده از PHP نویسی چند تا از سورس هایی که توی این افزونه نیاز ندارم رو پاک کنم اما تاثیر زیادی نگرفتم.

همچنین باید بدونید که در این سایت افزونه ووکامرس هم نصبه. خواستم اگر میشه پلاگین و یا دستوری و جود داشته باشه که من بتونم سورس های و به خصوص اسکریپت های این دوتا افزونه رو کم کنم تا سرعت لودم سریع تر بشه. اگر سور و یا پلاگین خاصی برای این کار مد نظر شما هست خوشحال می شم معرفی کنید.

سلام

با کم کردن سورس که سرعت سایت بالا نمیره! وب سرور هاستتون چیه؟ اگر لایت اسپید هست از مخزن وردپرس افزونه LiteSpeed Cache رو نصب کنید ، خیلی موثره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...