رفتن به مطلب

Missing field "url" چطوری این ارور رو رفع کنیم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام کنسول گوگل این پیام رو برای من ارسال کرده:

Products issues detected on https://mehcom.com/

To the owner of https://mehcom.com/:

Search Console has identified that your site is affected by 10 Products issues:

Top Warnings

Warnings are suggestions for improvement. Some warnings can affect your appearance on Search; some might be reclassified as errors in the future. The following warnings were found on your site:

We recommend that you fix these issues when possible to enable the best experience and coverage in Google Search.

اما نمی دونم چطور می تونم خطای یو ار ال رو برطرف کنم.  کسی هست که کمک کنه؟ ممنون میشم.

لینک به ارسال

سلام

اینا برمی گرده به قالب سایت.

وقتی محصولی در سایت منتشره میشه باید مشخصات محصول وجود داشته باشه. در این ارور که دریافت کردید میگه عکس، توضیحات، قیمت، امتیاز کاربران (ستاره ها) و url محصول مشخص نیست.

بایستی در قالب کد نویسی این کدها تعریف بشه. هر چند که رعایت اونا باعث افزایش ورودی گوگل میشه ولی نبود اینا باعث افت رتبه سایت نمیشه

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، sir1 گفته است :

سلام

اینا برمی گرده به قالب سایت.

وقتی محصولی در سایت منتشره میشه باید مشخصات محصول وجود داشته باشه. در این ارور که دریافت کردید میگه عکس، توضیحات، قیمت، امتیاز کاربران (ستاره ها) و url محصول مشخص نیست.

بایستی در قالب کد نویسی این کدها تعریف بشه. هر چند که رعایت اونا باعث افزایش ورودی گوگل میشه ولی نبود اینا باعث افت رتبه سایت نمیشه

سلام

قبل از هر چیز از پاسخویی تون تشکر می کنم.

مشکل همینه که این خطاها رو حدودا ده روز پیش اعلام کرده. اما من حدود دو ماه است که کلمات کلیدی که ورودی برای فروش و درآمد بودند یک دفعه رتبه هاشون رو از دست دادند و اصلا تو نتایج گوگل نمی آمدند با اینکه مثلا نشان می داد که رتبه اول هست اما نشون داده نمی شدند. مثلا حتی در کلمه مهکام که همیشه جزو دو سه تای اول گوگل بودم اصلا نشون داده نمی شم.

ولی دو سه روز هست که به نظر برخی از یو آر ال ها تو نتایج دیده می شوند. اما اون لینک هایی که من ازشون درآمد مختصری داشتم دیده نمی شوند.

و الکسای سایتم از 390 هزار الان به حدودا 700 هزار افت کرده. در کل سرعتش هم خیلی کم شده و نمی دونم علت چیه؟ افزونه وی پی راکت رو نصب کردم اما سرعتش به حد مطلوب نرسیده.

ویرایش شده توسط hraha97
لینک به ارسال

دیده نشدن در نتایج گوگل خیلی دلیل داره که مهمترین آنها بک لینک های اسپم یا کپی مطالب باشه یا به دلیل فصل امتحانات ممکنه بازدید کم شده باشه

شما باید مطالبتون یونیک و خاص باشه.

با چند از مطالبی که چک کردم اکثرا کپی بود.

این مطالب کپی باعث میشه که سایتتون از دیدگاه گوگل اعتبار و رتبه خوبی نگیره و اگر همین روال ادامه پیدا کننه کلا حذف میشین.

با جستجوی site:mehcom.com مشخص است که هنوز مطالبت داخل گوگل هستند.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، sir1 گفته است :

دیده نشدن در نتایج گوگل خیلی دلیل داره که مهمترین آنها بک لینک های اسپم یا کپی مطالب باشه یا به دلیل فصل امتحانات ممکنه بازدید کم شده باشه

شما باید مطالبتون یونیک و خاص باشه.

با چند از مطالبی که چک کردم اکثرا کپی بود.

این مطالب کپی باعث میشه که سایتتون از دیدگاه گوگل اعتبار و رتبه خوبی نگیره و اگر همین روال ادامه پیدا کننه کلا حذف میشین.

با جستجوی site:mehcom.com مشخص است که هنوز مطالبت داخل گوگل هستند.

فکر کنم حرف شما درست باشد. چون به خاطر مشغله زیاد مدتی نویسنده گذاشته بودم مطالب رو خیلی از مواقع کپی کرده که دیگه کارش رو متوقف کردم. و الان داریم مطالب یونیک ارسال می کنیم.

اگه اینطور باشه و حالا که روال مطلب گذاری رو عوض کردم آیا رتبه هام در کلمات کلیدی برمیگرده؟

و آیا لازم که اون مطالب کپی رو پاک کنم یا خیر؟

چطوری باید به گوگل بفهمونم که مشکل حل شده است؟

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، hraha97 گفته است :

فکر کنم حرف شما درست باشد. چون به خاطر مشغله زیاد مدتی نویسنده گذاشته بودم مطالب رو خیلی از مواقع کپی کرده که دیگه کارش رو متوقف کردم. و الان داریم مطالب یونیک ارسال می کنیم.

اگه اینطور باشه و حالا که روال مطلب گذاری رو عوض کردم آیا رتبه هام در کلمات کلیدی برمیگرده؟

و آیا لازم که اون مطالب کپی رو پاک کنم یا خیر؟

چطوری باید به گوگل بفهمونم که مشکل حل شده است؟

فقط با مطلب یونیک و خوب میتونید به گوگل اثبات کنید که شما مسیر را درست میرید.

شما مطلب خوب بزنید و سریعا در گوگل کنسول ثبت کنید تا همه چیز درست بشه. (حداقل یک ماه بایستی منتظر باشید)

کاری به مطالب کپی نداشته باشید. 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، sir1 گفته است :

فقط با مطلب یونیک و خوب میتونید به گوگل اثبات کنید که شما مسیر را درست میرید.

شما مطلب خوب بزنید و سریعا در گوگل کنسول ثبت کنید تا همه چیز درست بشه. (حداقل یک ماه بایستی منتظر باشید)

کاری به مطالب کپی نداشته باشید. 

تشکر و سپاس

روی سایت کار می کنم چند وقت دیگه همینجا نتیجه رو اطلاع می دهم.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام…! بیشتر آدرسهای اینترنتی وب سایتها با اخطار 'قسمت گمشده قیمت معتبر تا زمان کنسول جستجوی گوگل. من نمی توانم گزینه ای برای نحوه مرتب سازی آن پیدا کنم ، لطفاً به من کمک کنید تا چگونه این هشدار را برطرف کنم. همچنین بر ترافیک وب سایت من https://mydaddymeclothes.com  تأثیر می گذارد

snap error.png

لینک به ارسال
  • yazdaniwp عنوان را به Missing field "url" چطوری این ارور رو رفع کنیم؟ تغییر داده است
در 5 ساعت قبل، adsloy گفته است :

سلام…! بیشتر آدرسهای اینترنتی وب سایتها با اخطار 'قسمت گمشده قیمت معتبر تا زمان کنسول جستجوی گوگل. من نمی توانم گزینه ای برای نحوه مرتب سازی آن پیدا کنم ، لطفاً به من کمک کنید تا چگونه این هشدار را برطرف کنم. همچنین بر ترافیک وب سایت من https://mydaddymeclothes.com  تأثیر می گذارد

snap error.png

سلام. این خطاها مربوط به اسکیما هستن. این مقاله بهتون کمک میکنه که یه تصمیم درست بگیرید در خصوص این موارد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...