رفتن به مطلب

طراحی فرم !

پست های پیشنهاد شده

سلام برای طراحی همچین فرمی :

http://www.webstudio.ir/price-inquiry/

که توش یکسری تکس باکس داره که استایل بندی خاصی هم داره میشه با افزونه contact form اوکی کرد و اصلاً اون سایت با این افزونه اون بخشو اوکی کرده ؟

لینک به ارسال

این فرم با contect form 7 ساخته شده اما با یکسری جی کوئری های قالب تنظیم شده و به این شکل در اومده

میشه با کمی جی کوئری و کارکردن با contect form7 درستش کنید

لینک به ارسال

سلام میشه شبیه ش رو با cf7 ایجاد کرد اما فرم سایت فوق با cf7 ایجاد نشده.

لینک به ارسال

فقط میخوام بدونم اون سایت از افزونه استفاده کرده یا دستی php & jquery نوشته ؟

لینک به ارسال

این فرم با contect form 7 ساخته شده اما با یکسری جی کوئری های قالب تنظیم شده و به این شکل در اومده

این فرم با افزونه آماده ساخته نشده.

این سایت شرکت ماست و این افزونه کاملا اختصاصی توسط خودمان نوشته شده :)

لینک به ارسال

این سایت شرکت ماست و این افزونه کاملا اختصاصی توسط خودمان نوشته شده 

داش مصطفی ثواب داره ها . بیا و در راه وردپرس این افزونه ررو به ما هم بده :):P:rolleyes:

لینک به ارسال

سلام دوستان؛

پلاگین CForm II هم هست که امکاناتش علی‌الظاهر چرب و چیلی‌تر از قاطبه پلاگین‌های فرم‌ساز رایگان است. به شخصه از پلاگین نچسب و ناقص‌الخلقه Contact Form 7 استفاده می‌کنم و اصلا و ابدا هم دوستش ندارم. اما اگر دوستی تجربه کار جدی با پلاگین CForm II داشته باشه به تصورم می‌تونه برای امثال من مفید باشه. به گمانم قابلیت طراحی فرم‌های پیچیده رو داره.

لینک به ارسال

داش مصطفی ثواب داره ها . بیا و در راه وردپرس این افزونه ررو به ما هم بده :):P:rolleyes:

عذرخواهی میکنم. این افزونه دیگر اختصاصی است :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...