رفتن به مطلب

انتقال محصولا از پوسته قدیم به سایت جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

بنده یک سایت فروشگاهی روی ورد پرس داشتم و میخواهم الان یک قالب دیگر روی آن نصب کنم و ابتدا قالب جدید را از قسمت قالب ها طبق روال عادی آپلود و نصب کردم ولی متاسفانه قسمتی از قالب قبلی باقی مانده است و سایت به صورت ترکیبی از دو قالب لود می شود و در اصل پوسته درست نصب نمی شود . تصمیم گرفتم قالب فارسی جدید را یک بار دیگر از ابتدا نصب و دمو را دروی یک هاست جدید درون ریزی کردم و سایت جدید کامل لود شد . حالا باید محصولات را انتقال دهم . قبلا محصولات را از ووکامرس برون ریزی کرده بودم و حالا می خواهم درون ریزی کنم ولی متاسفانه تصاویر وارد نمی شود تنظیمات زیادی هم دارد که اکثر آنها نوشته درون ریزی نشود . 

مشکل من این است که افراد حرفه ای چگونه محصولات را منتقل می کنند و با چه افزونه یا روشی درون ریزی کنم؟

فکر کنم اگر از طریق دیتابیس مشکل من را حل کنید بهتر است. برای مثال تصاویر محصول که روی هاست من جوجود هست فقط باید دیتابیس را جابجا کنم ولی نمدانم کدام جدول ها را جابجا کنم و چگونه؟

خلاصه که روش دقیق و درست را نمی دانم لطفا راهنمایی کنید از کدام روش و دقیقا چگونه سایت قدیم را به قالب جدید بیارم بدون هیچگونه مشکلی؟

با تشکر

لینک به ارسال

تجربیات خود را برای این مشکل می نویسم برای سایر دوستان:

در دیتابیس این جدول ها را جایگزین کردم

wp_woocommerce_attribute_taxonomies

wp_woocommerce_order_itemmeta

wp_woocommerce_order_items

wp_woocommerce_sessions البته این زیاد نیاز نیست

برای انتقال یوزر ها:

wp_users

wp_term_taxonomy

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...