رفتن به مطلب

تغییر در هزینه حمل و نقل با انتخاب محصول خاص

Milad4171

پست های پیشنهاد شده

سلام. من در فروشگاه میخوام وقتی مشتری یک یا دو محصول خاصی رو بین سفارشاتش انتخاب میکنه هزینه حمل و نقل  تغییر کنه .

برای مثال اگر طرف بین سفارشاتش محصول A رو هم انتخاب کنه هزینه حمل و نقل بشه 15 هزارتومن اما اگر اون محصول رو انتخاب نکرده باشه  هزینه ثابت 10 هزارتومن باشه . به زبان ساده تر هزینه حمل و نقل ثابت هست اما با انتخاب چند محصول خاص هزینه تغییر کنه 

لینک به ارسال

سلام

یعنی برای یک محصول خاص هزینه حمل و نقل  همیشه هست و برای بقیه ثابته؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

سلام

یعنی برای یک محصول خاص هزینه حمل و نقل  همیشه هست و برای بقیه ثابته؟

بله .  من میخوام برای محصولاتی که مایع هستن ارسال رو تغییر بدم .یعنی اگر مشتری 10 تا خرید هم  بکنه خرید 11 جزو مایعات بود نوع حمل و نقل تغییر کنه. تو بخش حمل و نقل از کلاس هم استفاده کردم ولی درست کار نمیکنه ( اون محصولات رو براش کلاس حمل و نقل هم ایجاد کردم ) 

چون یک کلاس دیگه هم هست برای ارسال داخل شهر خاص و میخوام ارجیعیت داشته باشه به تمامی روش های حمل و نقل ، میخوام حتی اگر کسی مایعات هم سفارش داده تو اون شهر خاص هزینه ارسالش برای مثال  10 هزارتومن بشه اما این اتفاق نمی افته ! کلا این بخش کلاس های حمل و نقل یکم گیج کننده هستن.

لینک به ارسال

مطمئن نیستم فقط با بخش حمل و نقل بشه اینکار رو اجرایی کرد.

یادمه یک افزونه برای این مورد بود ولی الان یادم نیست.

اگر پیدا کردم براتون ارسال می‌کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...