رفتن به مطلب

راهنمای مهم در سرچ کنسول

parsistrans

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چندتا سوال خیلی مهم دارم که خواهشا بدون چشم داشت و واضح جواب بدین 

من اکانت وب مستر را از اکانت اصلی به یه اکانت دیگر دسترسی مدیریت کامل دادم که بتونم با اکانت جدید گوگلم تغییرات را اجرایی کنم 

الان چندتا سوال و مشکلی که برام پیش اومده و نمیدنم سوال کیا هست رو میپرسم 

1- آیا میشه دسترسی رو از اکانت جیمیل قبلیم برداشت بدون اینکه به اطلاعات سایتم در گوگل وب مستر ضربه ای وارد بشه ؟

توی بخش تنظیمات من به بخش SettingsOwnership verification رفتم تو این بخش زده 

You are a delegated owner
You were granted permissions by an owner
If you wish to become a verified owner, please use one of the methods described below
 یعنی من مالک این وب مستر به عنوان مدیریت کل شدم 
فقط با این مشکل دارم 
If you wish to become a verified owner, please use one of the methods described below
اگه من کد تایید جدید را روی هاست آپلود کنم آیا احتمال داره گوگل ایندکسامو حذف کنه یا اصلا ربطی نداره ( من کد قبلی ویرفای رو تو هاست دارم اما دیگه گوگل اون کد ویرفای قبلی رو به من نشون نمیده نمیدونم چرا چه طوری میتونم بفهم هنوز سایت ویرفای هست بازم میگم من با کانتی دارم کار میکنم که نقش مدیر بهش داده شده )
آیا با این کار میتوانم دسترسی اکانت قبلیم رو ببندم به گوگل وب مستر یا خیر   
فقط خواهشا دقیق واضح بهم جواب بدین ممنون میشم 

ویرایش شده توسط parsistrans
لینک به ارسال

سلام

وقتی شما به یک کاربر جدید دسترسی میدید، نیازی به ایجاد مجدد کد وریفای نیست.

در حقیقت شما دارید به یک اکانت وریفای شده دسترسی جدید میدید.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام مجدد آقا مرتضی منظور من دقیقا اینه من نمیخوام اون اکانت قبلیم به وب مستر دسترسی داشته باشه 

اگه بخوام رو اکانت جدیدم دسترسی مستقیم و مالک بزارم توی سئو تاثیر منفی داره روی ایندکس ها 

لینک به ارسال

خب فایل اکانت قبلی رو حذف کنید

روی اکانت جدید همه دسترسی و تنظیم‌ها رو ایجاد و فایل مپ رو بهش اضافه کنید.

شاید یکسری تاثیرات داشته باشه ولی اگر هم اتفاق بیوفته در طول زمان تاثیرات از بین میرن.

مثلا ما برای همین انجمن ارها این اتفاق افتاده که دسترسی قبلی رو حذف و کلا با دسترسی جدید شروع کردیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...