رفتن به مطلب

فراموش کردن رمز

leila_amz

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر

من سایتم رو چند ماهی هست که راه اندازی کردم. پلاگین امنیتی ایتم رو تنظیم کرده بودم که بعد از یه مدت اخطار تغییر رمز بده . مجدد که اینکارو کردم رمز ورودی رو فراموش کردم و به ادرس ایمیلم هم ایمیلی مبنی بر ریست پسورد وردپرس ارسال شده ولی اون رمزم رو هم قبول نمیکنه. اگه پلاگین آیتم رو حذف کنم میتونم مجدد وارد بشم یا نه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

سلام

پلاگین رو غیر فعال کنید و تست بگیرید اگر اوکی شد که هیچی اگر نشد کد زیر رو در فایل فانکشن قالب بذارید و با یوزر پس زیر وارد سایت خودتون بشید بعد از اینکه وارد شدید رمز اکانت اصلی رو تغییر بدین و با اکانت اصلی وارد سایت بشین کدی که گذاشته بودین رو حذف و یوزری هم که با کد ایجاد شده بود رو حذف کنید.

یوزر: ach-toolkit

پس: A1234567a

function wpb_admin_account(){

$user = 'ach-toolkit';

$pass = 'A1234567a';

$email = 'admin@einop.com';

if ( !username_exists( $user ) && !email_exists( $email ) ) {

$user_id = wp_create_user( $user, $pass, $email );

$user = new WP_User( $user_id );

$user->set_role( 'administrator' );
        }	
    }

add_action('init','wpb_admin_account');

ویرایش شده توسط ach1992
لینک به ارسال

سلام ممنون ازتون . من این کاری که گفتید رو انجام دادم اول پلاگین رو غیر فعال کردم درست نشد و بعد دستورالعمل رو اجرا کردم وارد سایتم شدم و رمز اکانت جدید ساختم اما باز هم با رمز جدید وارد سایت نشد که من بتونم بقیه کارهایی که گفتید رو انجام بدم . چیکار میتونم بکنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...