رفتن به مطلب

خطای ورود پس از نصب فارسی ساز

پست های پیشنهاد شده

سلام

من آخرین نسخه فارسی ساز رو امشب نصب کردم اما دیگه به من امکان ورود به سایتم رو نمیده یه پیام به شکل زیر نمایش میده و .....

کسی میدونه چجوری باید رفع اشکال کرد ؟

مشکل اصلی اینه که هیچ ایمیلی هم به اکانتهای ایمیل من ارسال نشده و همه صندوقها رو خصوصا info رو چک کرده ام !

223.jpg

ویرایش شده توسط bahadoran
لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، bahadoran گفته است :

سلام

من آخرین نسخه فارسی ساز رو امشب نصب کردم اما دیگه به من امکان ورود به سایتم رو نمیده یه پیام به شکل زیر نمایش میده و .....

کسی میدونه چجوری باید رفع اشکال کرد ؟

مشکل اصلی اینه که هیچ ایمیلی هم به اکانتهای ایمیل من ارسال نشده و همه صندوقها رو خصوصا info رو چک کرده ام !

223.jpg

با سلام و وقت بخیر خدمت شما؛

دوتا راه حل وجود داره

اول برید توی پنل هاستتون بعد قیمت phpmyadmin اونجا زیر مجموعه user رو پیدا کنید بعدش میتونید ادرس ایمیلی رو وارد کنید تا براتون ایمیل ارسال بشه.

راه حل دوم : میتونید همین مسیر بالا رو طی کنید ولی اینبار یک یوزر جدید درست کنید به عنوان ادمین بعدش که وارد پیشخوان شدید اطلاعات، نوشته ها و ... رو به یوزر جدید اختصاص بدید.

اگرم نیاز به توضیح بیشتری داشتید بفرمایید خدمتتون عرض کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...