رفتن به مطلب

درخواست انجام نصب پوسته روی سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

دوستان من سه سایت وردپرسی دارم که براتون پوسته به نام سون 7 و بی BETheme رو تهیه کردم. الان نصبشون کردم این قالب ها رو روی سایت ها اما نمی تونم ظاهرش رو مثل دمو در بیارم

می خواستم بدونم این خدمات یعنی تنظیم مانند دمو چقدر هزینه برام داره و به کجا مراجعه کنم که معتبر باشه چون طبیعتا باید دسترسی بدم به کسی که قرار هست قالب ها رو مصل دمو در بیاره

سایت خاصی هست که قیمت منصفانه بده؟ توی شبکه های اجتمکاعی هم چند نفر پیدا شدن اما نمی تونم برای دسترسی دادن بهشون اطمینان کنم

چکار کنم در این زمینه به نظرتون؟

با سپاس

لینک به ارسال

سلام

موارد پولی رو اگر از سایت اصلی(تم‌فارست) خریداری کرده باشید خود فروشنده بهتون این پشتیبانی رو میده.

لینک به ارسال

نه قالب ها رو کسی به من داده که از سایت دیگری خریداری کرده. در نتیجه باید بدم جای دیگری تنظیمش کنند. کجاها می تونم با قیمت منصفانه بدم این کارو بکنند و مطمئن هم باشن؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...
در در 1/10/2020 at 21:22، vahid1313 گفته است :

بدین نصب کنن و بعد دسترسی شون رو از بین ببرین و پسرودها رو عوض کنین

قالب بسته نصبی اسان نصب دذاره یا نه؟

یکی از قالب ها که وودمارت هست بله داره

لینک به ارسال
در در 12/2/2019 at 17:56، nasimparsi گفته است :

نه قالب ها رو کسی به من داده که از سایت دیگری خریداری کرده. در نتیجه باید بدم جای دیگری تنظیمش کنند. کجاها می تونم با قیمت منصفانه بدم این کارو بکنند و مطمئن هم باشن؟

قالب های خریداری شده معمولا بسته افزودنی دمو همراهش هست از هر جایی که تهیه کردید بگید بهتون بدن با یه درون ریزی ساده مشکلتون حل میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...