رفتن به مطلب

تغییر هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام رفقا من یه سایت وردپرسی دارم یه هاست دانلود خریدم و وردپرس رو بهش کانکت کردم(به صورتی که فایل‌ها رو وقتی در وردپرس آپلود میکنم، با دسترسی ftp روی سرور دانلودی که گرفتم آپلود میشن) مثلا در قالب این آدرس : 865.86.805.64/iran-man.zip حالا سوال من از اینجا شروع میشه که : بر فرض اگر یک روز این هاست دانلود رو بخوام عوض کنم و هاست دانلود جدید از شرکت دیگه بگیرم، اونوقت ip این هاست جدید با ip هاست قبلی فرق کرده و عملا تمام لینکایی که تو وردپرس بودن شکسته میشن چون دیگه ادرس valid و درست نیست. حالا اگر بخوام قسمت اول لینک فایل هارو(یعنی ip سرور دانلود) رو با هم یکجا عوض کنم به ip سرور جدید، باید چکار کنم؟ چون حتما همه امون میدونیم که سایت های بزرگ وردپرسی به هیچ وجه فایل هارو روی خود هاستی که سایت روشه آپلود نمیکنن. ممنون اگر دوستان راهنمایی کنن

لینک به ارسال

سلام

برای تغییر آدرس‌ها در نوشته میتونید با افزونه search and replace یا از طریق mysql مستقیم تغییر بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...