رفتن به مطلب

بالا نیومدن سایت با نصب افزونه ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام  و وقت بخیر

سایت من با افزونه ووکامرس مشکل داره و بعد نصب بالا نمیاد سایت

حتی افزونه رو از مخزن وردپرس دانلود و نصب کردم اما باز هم مشکل پابرجاست و مجبورم غیر غعال کنم تا سایت رو ببینم 

خواهش میکنم منو در راه حل مشکل یاری کنید 

لینک به ارسال

سلام

با مسیری که شما گفتین رفتم و با فعال کردن ووکامرس در پوسته جدید مشکلی نداشتم اما ابهام اینجاست که پوسته enfold خریداری شده و الان چجوری میتونم مشکل قالب رو رفع کنم تا با ووکامرس تطبیق داده بشه 

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز ، از اونجایی که از قالب انفولد استفاده میکنید و این قالب کاملا با ووکامرس سازگاره پس به احتمال زیاد مشکل تداخل پلاگین ووکامرس با پلاگین دیگه ای هستش ، پیشنهادم اینه که افزونه هایی که معروف و پر دانلود نیستند رو غیر فعال کنید و سایتتون رو چک کنید

لینک به ارسال

سلام جناب و ممنون که وقت گذاشتین

الان که دارم باهاتون صحبت میکنم هیچگونه افزونه ای روی وردپرس ندارم و حتی ووکامرس رو هم پاک کردم اما باز سایت بالا نمیاد 

و یک مشکل جدید پیدا کردم و این است که وارد پیشخوان وردپرس هم دیگه نمیشود و تا مرحله ورود رمز پیش میرود و دیگر ورود پیدا نمیکند و پیغام 503 Service Unavailable درج میشود 

ویرایش شده توسط riazidoon
لینک به ارسال

سلام @riazidoon

این خطا "" در حال حاضر "" به دو دلیل رخ میده 1. سرورتون خیلی شلوغه ( ترافیک بالاست ) و یا در حال تعمیره  2. سرور سایتتون خارج از ایرانه و هنوز اینترنت شما روی حالت بین المللی نرفته ؛ البته این ارور اکثر مواقع بدلیل ترافیک بالاست و موقتیه ، ولی اگر دلیلش دلیل اول باشه روی سئو سایتتون تاثیر خیلی بدی خواهد داشت ، پیشنهادم اینه که چند بار صفحه رو  Refresh کنید و اگر سایتتون وصل نشد برای شرکت هاستینگ تون تیکت بزنید که برسی کنند.

البته اگر مشکل از سرور بود هاستینگ با کیفیت تری رو حتما برای بعد انتخاب کنید

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، riazidoon گفته است :

سلام

با مسیری که شما گفتین رفتم و با فعال کردن ووکامرس در پوسته جدید مشکلی نداشتم اما ابهام اینجاست که پوسته enfold خریداری شده و الان چجوری میتونم مشکل قالب رو رفع کنم تا با ووکامرس تطبیق داده بشه 

مشکل رو با فروشنده در میان بگذارید، ایشون باید پشتیبانی کنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...