رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

من یک دامنه اول دارم برای سایتم که فیلتر شده. 

دامنه دوم ثبت کردم و dn ها تنظیم کردم از داخل سی پنل  aliases کردم روی دامنه اول.

حالا دامنه دوم که میزنم سایت با دامنه اول باز میکنه که فیتر هستش. 

چکار کنم که سایت با دامنه دوم بیاد بالا و فیلتر نباشه.

ممنون از راهنمایی اساتید عزیز

لینک به ارسال

اگر می خواهید از هاستی که قبلا داشتید استفاده کنید یه تیکت بزنید و ازشون بخواهید دامنه جدید رو براتون ست کنند. اگر زمان زیادی از هاست نمونده هم می تونید یه هاست جدید با دامنه جدید بخرید.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، babakmax گفته است :

سلام دوستان عزیز

من یک دامنه اول دارم برای سایتم که فیلتر شده. 

دامنه دوم ثبت کردم و dn ها تنظیم کردم از داخل سی پنل  aliases کردم روی دامنه اول.

حالا دامنه دوم که میزنم سایت با دامنه اول باز میکنه که فیتر هستش. 

چکار کنم که سایت با دامنه دوم بیاد بالا و فیلتر نباشه.

ممنون از راهنمایی اساتید عزیز

سلام دوست عزیز ، dns های دومین جدیدت ست شدن ؟ اگر دومین ت ir تا 24 ساعت ممکنه طول بکشه

البته اگه محتوای غیر قانونی توی سایتت هست که به خاطر اون فیلترش کردن اول اونو حذف ش کن بعد دامین جدیدت رو اضافه کن چون ممکنه این یکی رو هم فیلتر کنن

ویرایش شده توسط Kashefweb
لینک به ارسال

بله دقیقن از محتوی های غیر قانونی که استفاده کرده بودم ولی امروز برش داشتم . بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت. 

dn  هارو ست کردم . دامنه هم نتصل میشه .

ولی با اسم قبلی متصل میشه نه با دامنه جدید.

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، babakmax گفته است :

بله دقیقن از محتوی های غیر قانونی که استفاده کرده بودم ولی امروز برش داشتم . بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت. 

dn  هارو ست کردم . دامنه هم نتصل میشه .

ولی با اسم قبلی متصل میشه نه با دامنه جدید.

شما توی سی پنل برو توی Redirects ببین ریدایرکتی برای دومین جدیدت به دومین قدیمیت ست شده یا نه ؟ اگه نشده بود احتمالا یا مشکل از dns ه یا یه ریدایرکتی یه جایی ست شده ، البته با ساختن aliase اصولا باید ریدایرکت بشه روی دومین اصلیت مثلا تو الان اگه بنویسی digikala.ir خودش ریدایرکت میشه روی digikala.com که اصل فلسفه این aliase برای اینه

ویرایش شده توسط overlord
لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، babakmax گفته است :

خوب اینم نمیشه. چون نیمخوام دامنه اصلی از تنظیمات وردپرس عوض کنم . همه چی میریزه به هم.

بعدشم ممکنه دامنه جدید اضافه کنم

define('WP_SITEURL', 'http://'.$_SERVER['HTTP_HOST']);
define('WP_HOME', 'http://'.$_SERVER['HTTP_HOST']);

این دو خط بالا رو به ابتدای فایل wp-config.php اضافه کنید.

اگر سایتتون SSL داره اون http ها رو https کنید.

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، babakmax گفته است :

فونت ها نمیخونه . همه فونت ها ریخته بهم :(

وردپرس در اصل فقط با یه دامنه کار میکنه و دو دامنه ای نمیشه این کده هم یه ترفنده.

فونت ها اگر آدرسش دامین فیلتر شده باشه لود نمیشه.

لینک به ارسال
در در 11/27/2019 at 22:45، babakmax گفته است :

ایول. آقا مهران دمت گرم. خدا خیرت بده. 

:wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

سلام
آقا کاری که تو کردی برای من جذاب بود فقط نفهمیدم دقیقا چیشد اگر ممکنه یکم بیشتر بگو
چیزی که من فهمیدم این بود که تو یک سایت وردپرسی داشتی که فیلتر شد و تمام محتوا هم روی هاست و همین دامین فیلتر شده هست.

بعد اومدی یک دامنه جدید خریداری کردی و DNS های اون رو ست کردی روی دامنه قبلی و از بخش aliase ریدایرکت کردی روی دامنه فیلتر شده! خب تا جایی که من میدونم این دامنه جدید با این کاری که تو کردی باید منتقل بشه روی دامنه فیلتر شده و نمیشه که دامنه جدید بالا بیاد ولی محتوا برای دامنه قدیمی باشه!

منظورم اینه الان تا اینجای کار اگر آدرس دامنه جدید بزنی ریدایرکت میشه روی دامنه قدیمی که فیلتر هست و دامنه جدید بالا نمیاد!

اینکاری که تو کردی دقیقا چیه که دامنه جدید با محتوای دامنه قدیم بالا میاد؟

میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ و سوال دیگ اینکه الان اگر دامنه قدیمی سرچ بشه چه اتفاقی میفته؟ لینکهای ایندکس شدش چی میشن؟

ممنون میشم توضیح بدی

ویرایش شده توسط ach1992
لینک به ارسال
در در 11/27/2019 at 22:49، mehran-b گفته است :

@babakmax

مشکل حل نشده. سایت با دامنه های دیگه بالا میاد ولی رفع فیلتر نمیشه . عکس هارو هم نمایش نمیده . برای وردپرس کلن نمیشه از یک دامنه بیشتر استفاده کرد.

خواهش میکنم.

موفق باشید

در ۱ ساعت قبل، ach1992 گفته است :

سلام
آقا کاری که تو کردی برای من جذاب بود فقط نفهمیدم دقیقا چیشد اگر ممکنه یکم بیشتر بگو
چیزی که من فهمیدم این بود که تو یک سایت وردپرسی داشتی که فیلتر شد و تمام محتوا هم روی هاست و همین دامین فیلتر شده هست.

بعد اومدی یک دامنه جدید خریداری کردی و DNS های اون رو ست کردی روی دامنه قبلی و از بخش aliase ریدایرکت کردی روی دامنه فیلتر شده! خب تا جایی که من میدونم این دامنه جدید با این کاری که تو کردی باید منتقل بشه روی دامنه فیلتر شده و نمیشه که دامنه جدید بالا بیاد ولی محتوا برای دامنه قدیمی باشه!

منظورم اینه الان تا اینجای کار اگر آدرس دامنه جدید بزنی ریدایرکت میشه روی دامنه قدیمی که فیلتر هست و دامنه جدید بالا نمیاد!

اینکاری که تو کردی دقیقا چیه که دامنه جدید با محتوای دامنه قدیم بالا میاد؟

میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ و سوال دیگ اینکه الان اگر دامنه قدیمی سرچ بشه چه اتفاقی میفته؟ لینکهای ایندکس شدش چی میشن؟

ممنون میشم توضیح بدی

یی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...