رفتن به مطلب

بالا نیومدن سایت با نصب هر افزونه ای

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر

من به مدت ۱ ساله که یک سایت روی اینترنت دارم که از مدتی قبل خطای ارتقا PHP رو میداد . با ارتقای نسخه php به ۷.۱ از دیروز سایت بالا نمیاد و تنها زمانی بالا میاد که تمام افزونه ها رو غیر فعال کنم 

لطفا منو یاری کنید 

با سپاس 

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، riazidoon گفته است :

با سلام و وقت بخیر

من به مدت ۱ ساله که یک سایت روی اینترنت دارم که از مدتی قبل خطای ارتقا PHP رو میداد . با ارتقای نسخه php به ۷.۱ از دیروز سایت بالا نمیاد و تنها زمانی بالا میاد که تمام افزونه ها رو غیر فعال کنم 

لطفا منو یاری کنید 

با سپاس 

مشکل از ورژن PHP نیست.

الان سایت من از ورژن 7.3 استفاده میکنه و هیچ مشکلی نداره.

از افزونه معتبر استفاده کن که در مخزن وردپرس هست.

لینک به ارسال

سلام و ممنون از پاسخگویی شما

اره متوجه شدم که مشکل بعد از غیر فعال کردن ووکامرس رفع میشود اما این افزونه رو از کجا دریافت کنم که اطمینان داشته باشم از صحت کارکردش ؟؟

ممنون از شما 

لینک به ارسال

با سلام 

سایت من کلا با افزونه ووکامرس مشکل داره و بعد نصب بالا نمیاد سایت

حتی افزونه رو از مخزن وردپرس دانلود و نصب کردم اما باز هم مشکل پابرجاست و مجبورم غیر غعال کنم تا سایت رو ببینم 

خواهش میکنم منو در راه حل مشکل یاری کنید 

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، riazidoon گفته است :

با سلام 

سایت من کلا با افزونه ووکامرس مشکل داره و بعد نصب بالا نمیاد سایت

حتی افزونه رو از مخزن وردپرس دانلود و نصب کردم اما باز هم مشکل پابرجاست و مجبورم غیر غعال کنم تا سایت رو ببینم 

خواهش میکنم منو در راه حل مشکل یاری کنید 

مشکل از قالبت هست که با افزونه ووکامرس سازگاری نداره. فایل ارورلاگ را بررسی کن و برای رفع مشکل از پشتیبان قالب سایت کمک بگیرید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...