رفتن به مطلب

کد css چرخش یک آیکون

پست های پیشنهاد شده

سلام

با چه دستوری در css میشه یه المان رو 15 درجه به سمت راست چرخوند؟

میخوام همونطور که تو پیوست شات فرستادم، آیکون هشتگ چند درجه به سمت راست بچرخه و صاف وایسه

ممنون میشم راهنمایی کنید

شششش.png

شششسسس.png

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، soshiant گفته است :

سلام

با چه دستوری در css میشه یه المان رو 15 درجه به سمت راست چرخوند؟

میخوام همونطور که تو پیوست شات فرستادم، آیکون هشتگ چند درجه به سمت راست بچرخه و صاف وایسه

ممنون میشم راهنمایی کنید

شششش.png

شششسسس.png

سلام، داخل گوگل سرچ کنید css rotate (توی سایت w3-school یا stackoverflow هست احتمالا)

متاسفانه الان به اینترنت دسترسی ندارم که کد دقیقش رو براتون بفرستم، اما یه خط کده، داخلش میتونید زاویه‌ی دلخواهتون رو بزنید و اون المان براتون میچرخه (عدد مثبت به سمت راست و عدد منفی به سمت چپ میچرخونتش اگه اشتباه نکنم)

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، داخل گوگل سرچ کنید css rotate (توی سایت w3-school یا stackoverflow هست احتمالا)

متاسفانه الان به اینترنت دسترسی ندارم که کد دقیقش رو براتون بفرستم، اما یه خط کده، داخلش میتونید زاویه‌ی دلخواهتون رو بزنید و اون المان براتون میچرخه (عدد مثبت به سمت راست و عدد منفی به سمت چپ میچرخونتش اگه اشتباه نکنم)

سلام ممنون که برام وقت میذارید

تو هر دو سایت سرچ کردم و کد رو پیدا کردم ولی چیزی ک هست دستور rotate اینطور عمل میکنه که آیکون سرجاش هست و فقط وقتی موس میره روش یهو میچرخه به اون درجه دلخواه. من میخوام آیکونم ثابت روی درجه تنظیم شده بدون دخالت موس وایسه

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، soshiant گفته است :

سلام ممنون که برام وقت میذارید

تو هر دو سایت سرچ کردم و کد رو پیدا کردم ولی چیزی ک هست دستور rotate اینطور عمل میکنه که آیکون سرجاش هست و فقط وقتی موس میره روش یهو میچرخه به اون درجه دلخواه. من میخوام آیکونم ثابت روی درجه تنظیم شده بدون دخالت موس وایسه

سلام مجدد

اون حالت که با رفتن موس میچرخه رو می‌تونید با :hover کنترلش کنید.

یعنی اینجوری تعریف شده که در حالت hover مثلا 15 درجه بچرخه، شما باید اون کد رو پیدا کنید و تبدیلش کنید به 0 که دیگه نچرخه، اون کد اولی رو هم روی خود کلاس اون آیکون بگذارید.

اگر آدرس سایت بود بهتر می‌تونستم کمکتون کنم، متاسفانه اینترنتم قطعه، اگر عجله ندارید صبر کنید وصل که شد لینک سایتتون رو بفرستید تا براتون بسازمش.

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام مجدد

اون حالت که با رفتن موس میچرخه رو می‌تونید با :hover کنترلش کنید.

یعنی اینجوری تعریف شده که در حالت hover مثلا 15 درجه بچرخه، شما باید اون کد رو پیدا کنید و تبدیلش کنید به 0 که دیگه نچرخه، اون کد اولی رو هم روی خود کلاس اون آیکون بگذارید.

اگر آدرس سایت بود بهتر می‌تونستم کمکتون کنم، متاسفانه اینترنتم قطعه، اگر عجله ندارید صبر کنید وصل که شد لینک سایتتون رو بفرستید تا براتون بسازمش.

مچکرم نه عجله نیست امیدوارم اینترنتتون زودتر وصل بشه. منتظر میمونم 3>

لینک به ارسال
در در 11/24/2019 at 20:37، soshiant گفته است :

مچکرم نه عجله نیست امیدوارم اینترنتتون زودتر وصل بشه. منتظر میمونم 3>

سلام مجدد

این کدشه:

.class {
  transform: rotate(20deg);
}

به جای class اسم کلاس المانی که می‌خواین بچرخه رو بگذارید، به‌جای عدد 20 هم میزان درجه رو بذارید باید.

لینک به ارسال
در در 11/27/2019 at 18:28، فرشاد گوهری گفته است :

سلام مجدد

این کدشه:

.class {
}

به جای class اسم کلاس المانی که می‌خواین بچرخه رو بگذارید، به‌جای عدد 20 هم میزان درجه رو بذارید باید.

سلام تشکر که یادتون موند 

من این کد رو گذاشتم تو css :

.hashtag {
}

و کد php که آیکون مورد نظر توشه اینه:

<div class="box"><i class="icon-slack-hash"></i><?php the_tags( 'هشتگ‌ها: ', ', ', '<br />' ); ?></div> 

کلاس مورد نظر رو به این شکل بهش اضافه کردم:

<div class="hashtag">
<div class="box"><i class="icon-slack-hash"></i><?php the_tags( 'هشتگ‌ها: ', ', ', '<br />' ); ?></div>
</div>

اما کل باکسی که داخلش آیکون مورد نظر بود، چرخید! فکر میکنم کلاس hashtag رو جای درستی بکار نبردم. چون فقط میخوام آیکون icon-slack-hash بچرخه. میتونید ویرایشش کنید برام؟ تشکر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، soshiant گفته است :

سلام تشکر که یادتون موند 

من این کد رو گذاشتم تو css :

.hashtag {
}

و کد php که آیکون مورد نظر توشه اینه:

کلاس مورد نظر رو به این شکل بهش اضافه کردم:

<div class="hashtag">
</div>

اما کل باکسی که داخلش آیکون مورد نظر بود، چرخید! فکر میکنم کلاس hashtag رو جای درستی بکار نبردم. چون فقط میخوام آیکون icon-slack-hash بچرخه. میتونید ویرایشش کنید برام؟ تشکر

سلام، بله خب چون کلاس رو به کل این بخش اضافه کردید اینجوری شده، می‌تونید کلاستون رو اینجوری بنویسید، احتمالا درست بشه:

.hashtag i {
}

اگر نشد، لطفا لینک بدید که براتون بسازمش.

لینک به ارسال

تشکر دوست من

هنوز موفق نشدم. چیزی که فهمیدم اینه که css اوکیه. مشکل اصلی تو قرار دادن کلاس تو جای درسته. دارم با کده بازی میکنم ببینم جای درستشو پیدا میکنم

ویرایش شده توسط soshiant
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...