رفتن به مطلب

خطای جدید سرج کنسول؟ Speed (experimental - Unparsable structured data

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب چند روزی هست که سرج کنسول قسمت های جدید اضافه کرده به اسم ( Speed (experimental) )  -  Unparsable structured data  که متاسفانه در سایت من خطا های زیادی در این دو قسمت  نشان می دهد. ممنون می شم اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره  کمک کنه که این خطا ها چی هستند و برای رفع این خطا ها چکار باید کرد؟

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، komakmemar گفته است :

سلام و عرض ادب چند روزی هست که سرج کنسول قسمت های جدید اضافه کرده به اسم ( Speed (experimental) )  -  Unparsable structured data  که متاسفانه در سایت من خطا های زیادی در این دو قسمت  نشان می دهد. ممنون می شم اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره  کمک کنه که این خطا ها چی هستند و برای رفع این خطا ها چکار باید کرد؟

سلام دوست عزیز Speed بخش جدیدی هست که به سرچ کنسول اضافه شده، گوگل سرعت لود سایت را با توجه دیتایی که از مرورگر کروم دریافت میکنه به شما نشون میده، اگر سرعت لود زیر ۳ ثانیه باشه ایراد نمیگیره ازتون، در غیر این صورت میگه کنده، روش که کلیک کنید خودش بهتون اطلاعات کامل‌تری میده و میگه باید چیکار کنید (البته سرعت ۳ ثانیه برای ایران وقعا خیلی کمه، من حدود ۱۰ تا سایت توی سرچ کنسولم دارم که همشون این مشکل رو دارن) ولی در کل هدف این بخش اینه که بهتون بگه سرعت لود رو بهبود بدید.

مورد بعدی (Unparsable structured data) مربوط به مشکل داشتن کد ریچ اسنیپت‌های سایتتونه (مثلا ستاره‌هایی که توی گوگل میاد، تاریخ، امتیاز محصولات ووکامرس و...) اگر خودتون با کدنویسی آشنایی دارید که باید برید داکیومنت‌ها رو بخونید و درستش کنید (یا اگر مربوط به پلاگین خاصی هست، آپدیتش کنید) چون گوگل چند ماه پیش یه سری از استراکچردیتاها رو حذف کرد، احتمال میدم مشکل شما به خاطر همین باشه.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام دوست عزیز Speed بخش جدیدی هست که به سرچ کنسول اضافه شده، گوگل سرعت لود سایت را با توجه دیتایی که از مرورگر کروم دریافت میکنه به شما نشون میده، اگر سرعت لود زیر ۳ ثانیه باشه ایراد نمیگیره ازتون، در غیر این صورت میگه کنده، روش که کلیک کنید خودش بهتون اطلاعات کامل‌تری میده و میگه باید چیکار کنید (البته سرعت ۳ ثانیه برای ایران وقعا خیلی کمه، من حدود ۱۰ تا سایت توی سرچ کنسولم دارم که همشون این مشکل رو دارن) ولی در کل هدف این بخش اینه که بهتون بگه سرعت لود رو بهبود بدید.

مورد بعدی (Unparsable structured data) مربوط به مشکل داشتن کد ریچ اسنیپت‌های سایتتونه (مثلا ستاره‌هایی که توی گوگل میاد، تاریخ، امتیاز محصولات ووکامرس و...) اگر خودتون با کدنویسی آشنایی دارید که باید برید داکیومنت‌ها رو بخونید و درستش کنید (یا اگر مربوط به پلاگین خاصی هست، آپدیتش کنید) چون گوگل چند ماه پیش یه سری از استراکچردیتاها رو حذف کرد، احتمال میدم مشکل شما به خاطر همین باشه.

ممنون از راهنمایی شما خدا را شکر بدون اینکه کاری کنم روز به روز داره تعداد خطا ها کمتر می شه مورد اولی که فکر کنم سرعت سایتم که از طریق GTmetrix  تست کردم بین 3 تا 5 ثانیه هستش فکر کنم و با سایت های دیگه مقایسه می کنم سرعت سایت من از بیشترشون بهتر هستش :) در مورد خطا دومی که روز اول تعداد خطا ها زیاد بودند  ولی  الان که نگاه می کنم فقط یک خطا هست که فکر کنم به زودی گوگل به اشتباه خودش پی می بره و درستش می کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...