رفتن به مطلب

طراحی قالب وردپرس با انگولار؟

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

من میخواستم بدونم به نظر شما آیا طراحی قالب بر پایه انگولار منطقی هست؟ آیا مزیتی داره؟

اگه کسی تجربه ای در این مورد داره ممنون میشم با ما درمیون بگذاره

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، reza_yki گفته است :

من میخواستم بدونم به نظر شما آیا طراحی قالب بر پایه انگولار منطقی هست؟ آیا مزیتی داره؟

من با انگولار آشنایی ندارم ولی در کل با هر زبانی برنامه نویسی که توی UI کاربرد داشته باشه میشه طراحی انجام داد بستگی داره شما چه ویژگی خاصی مد نظرتون باشه!

و البته انگولار یه فرمورکه که بر پایه جاوااسکریپت هست مثل بوتسترپ‌که برپایه html  css js هست اینم همینه!

قبلا یه جایی در بارش خونده بودم قابلیتی داره به اسم دیتا بایندینگ اگر اشتباه نکنم! فعلا نت قطع هست وقتی وسل بشه یه سرچ توی گوگل بزن توی وبسایت های فارسی زبان هم میتونی اموزش گیر بیاری!

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mr.nosrati گفته است :

من با انگولار آشنایی ندارم ولی در کل با هر زبانی برنامه نویسی که توی UI کاربرد داشته باشه میشه طراحی انجام داد بستگی داره شما چه ویژگی خاصی مد نظرتون باشه!

و البته انگولار یه فرمورکه که بر پایه جاوااسکریپت هست مثل بوتسترپ‌که برپایه html  css js هست اینم همینه!

قبلا یه جایی در بارش خونده بودم قابلیتی داره به اسم دیتا بایندینگ اگر اشتباه نکنم! فعلا نت قطع هست وقتی وسل بشه یه سرچ توی گوگل بزن توی وبسایت های فارسی زبان هم میتونی اموزش گیر بیاری!

ممنون من با انگولار آشنایی دارم میخواستم بدونم آیا کسی تجربه ای داره تو این زمینه چون انگولار بیشتر برای برنامه های تک صفحه ای هستش و سرعت بسیار خوبی ب کار میده به همین خاطر سوال بود که کسی تجربه ای داره؟

در ضمن نت شهر ما وصله از دیشب :)

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، reza_yki گفته است :

ممنون من با انگولار آشنایی دارم میخواستم بدونم آیا کسی تجربه ای داره تو این زمینه چون انگولار بیشتر برای برنامه های تک صفحه ای هستش و سرعت بسیار خوبی ب کار میده به همین خاطر سوال بود که کسی تجربه ای داره؟

در ضمن نت شهر ما وصله از دیشب :)

سلام، من با انگولار کار نکردم، اما یه نکته رو مد نظر داشته باشید برای طراحی قالب، اونم اینکه اگه با انگولار بزنید آیا گوگل راحت به سایت دسترسی داره یا نه؟

چون دقیقا به همون دلیلی که خودتون گفتید، انگولار بیشتر برای تک صفحه استفاده میشه و خیلی از نظر بصری جذابه، اما توی یه سایتی که به سئو احتیاج داره مهم‌ترین چیز اینه که گوگل بتونه به راحتی سایت رو کراول کنه، بنابراین اگر هم با انگولار میزنید باید حتما محتوا توی سورس لود شده باشه (حتی یه عده میگن بخش‌های مهم سایت رو هم ایجکس نکنید که ربات‌ها راحت دسترسی داشته باشن)

در کل همونطوری که گفتم من با انگولار کار نکردم و اطلاعات زیادی دربارش ندارم، تنها نکته‌ای که به ذهنم رسید همین بود که با هر زبان یا فریم‌ورکی که کار می‌کنید حتما در نظر داشته باشید که محتوا برای ربات‌های گوگل قابل مشاهدده باشه.

پ‌ن: هنوز دسترسی به اینترنت هم نداریم که خودم براتون سرچ کنم، سرچ کنید angular seo احتمالا اطلاعات خوبی در این وجود زمینه باشه.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

من انگولار مسلط هستم ولی در نظر داشته باشید که وردپرس php هستش و کلا فقط میشه با php قالبش رو ساخت و همچنین انگولار برای ساخت وب اپ ها بکار میره و در زمینه ساخت قالب کارایی نداره

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در در 12/20/2019 at 14:28، Neon_63 گفته است :

من انگولار مسلط هستم ولی در نظر داشته باشید که وردپرس php هستش و کلا فقط میشه با php قالبش رو ساخت و همچنین انگولار برای ساخت وب اپ ها بکار میره و در زمینه ساخت قالب کارایی نداره

ممنون بابت وقتی که گذاشتید اما به نظرم لزوما این طور نیست.

انگولار کلاینت ساید هست و php هم سرور ساید پس اصلا تناقضی نداره که با هم کار کنند، همین طور که الان تو شرکتی که من کار میکنم داره با جاوا کاملا خوب کار میکنه یه نمونه از کار هایی که با انگولار کار شده سایت سهام یاب هستش این در حالی هست که قبلا همین سایت به صورت سنتی کار شده بود.

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال
در در 12/23/2019 at 21:34، reza_yki گفته است :

ممنون بابت وقتی که گذاشتید اما به نظرم لزوما این طور نیست.

انگولار کلاینت ساید هست و php هم سرور ساید پس اصلا تناقضی نداره که با هم کار کنند، همین طور که الان تو شرکتی که من کار میکنم داره با جاوا کاملا خوب کار میکنه یه نمونه از کار هایی که با انگولار کار شده سایت سهام یاب هستش این در حالی هست که قبلا همین سایت به صورت سنتی کار شده بود.

منظور ایشان ساخت قالب با انگولاره در ضمن، انگولار کلاینت ساید نیست هر دو هست

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در 11/23/2019 at 13:43، reza_yki گفته است :

خیلی خوبه و مزیتش هم افکتها و لود مناسب اون هست اما همونطور که

عزیز گفتن از نظر SEO خیلی خوب نیست چون اطلاعات به صورت ایجکس لود میشه و گوگل نمیتونه به درستی اطلاعات مورد نیاز رو کرول کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...