رفتن به مطلب

مشکل وردپرس با فایل استایل افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من درحال طراحی یک افزونه هستم ، و افزونه با فایل استایل با پسوند css سازگار نیست (style.css) پس مجبور شدم فایل استایل رو با پسوند php ایجاد کرده و در فایل اصلی افزونه فراخوانی کنم (include style.php)

اما وقتی افزونه رو نصب میکنم ارور زیر رو میده :

این افزونه 2405 حرف از خروجی غیرمنتظره در طول فعال‌سازی تولید کرد. اگر پیام اخطار “headers already sent” ، مشکلات مربوط به خوراک‌های پیوند یا مسائل دیگر را دریافت کردید، این افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

چطوری این مشکل رو رفع کنم؟

Screenshot_۲۰۱۹۱۱۱۴-۲۲۰۰۴۷_Firefox.jpg

لینک به ارسال

سلام

من دلیل اینکه فایل استایل رو دارید به این صورت فراخوانی می‌کنید رو متوجه نشدم.

چرا enqueue نمی‌کنید؟

لینک به ارسال

سلام.

پلاگین با فایل css سازگار نیست؟دوست عزیز فایل css اصلا چیزی نیست که یه پلاگین بخواد باهاش سازگار باشه یا نباشه!

شاید با نحوه فراخوانی اصولی گاها به مشکل بخوره قسمت هایی مثل پنل ادمین، اما فک نمکنم برای پلاگینی که خودتون مینویسید و معمولا راست چین هم هستن این مشکل ایجاد بشه! احتمالا یه مسیری رو دارید اشتباه طی می کنید یا توضیحات بیشتری ارائه کن که متوجه منظورت بشیم!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...