رفتن به مطلب

عىم نمايش ة عربی در برگه های وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی ...

دوستان ؟ من در حال ایجاد یک سایت چند زبانه هستم. مشکل من اینه که در زبان عربی سایتم بخش هایی که از برگه های وردپرس خوانده می شود ة عربی را نمایش نمی دهد. این مشکل را فقط در برگه ها مشاهده کردم. در دیتابیس نیز چک کردم و محتوای برگه با ة عربی ذخیره شده اما وقتی که محتوا روی سایت قرار می گیره و یا محتوا در ویرایشگر برگه های وردپرس قرار میگیره این ة از بین میره.

این در حالی هست که فونت سایتم ایرانسس هست و ة عربی را پشتیبانی می کنه و محتوایی که از ابزارک ها خوانده می شود ة عربی را نمایش می دهند...

در اینترنت درباره اش خیلی جستجو کردم اما مورد مشابه ای پیدا نکردم. ممنون میشم از دوستان بنده رو راهنمایی کنند ... 

با تشکر ...

لینک به ارسال

سلام،
به انجمن خوش اومدید.

آدرس برگه رو میذاشتید بهتر میتونستیم راهنمایی کنیم.

اگر توی دیتابیس ة ذخیره میشه و فقط موقع نمایش این مشکل رو دارید احتمالا برای اون بخش یک فونت دیگه لود میشه.

با inspect element مرورگر چک کنید.

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، عبدالماجد گفته است :

سلام،
به انجمن خوش اومدید.

آدرس برگه رو میذاشتید بهتر میتونستیم راهنمایی کنیم.

اگر توی دیتابیس ة ذخیره میشه و فقط موقع نمایش این مشکل رو دارید احتمالا برای اون بخش یک فونت دیگه لود میشه.

با inspect element مرورگر چک کنید.

سلام به شما دوست عزیزم.
عذرخواهی می کنم. الان دقیقتر دیتابیس رو بررسی کردم. ظاهرا ة در دیتابیس هم ذخیره نشده.

خیلی عجیبه ! وقتی یک متن عربی رو در بخش محتوای برگه ها می نویسم و ذخیره میکنم کل کارکترهای ة از بین میره ...
وردپرس من آخرین ورژن هست. این مشکل به خود وردپرس برمی گرده. چون حتی محتوایی که در ویرایشگر وردپرس نمایش داده میشه بدون ة هستن.

آدرس سایت : https://www.ordibeheshthospital.ir/

ممنون میشم کمکم کنید ...

با تشکر

لینک به ارسال

اگر از پلاگین wp-parsi استفاده میکنید به تنظیمات پارسی > تبدیل برید و گزینه : تصحیح حروف عربی  رو غیرفعال کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...