رفتن به مطلب
mahannovin

فروش فایل به صورت اشتراکی

پست های پیشنهاد شده

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

فروش اشتراکی یعنی چطور؟ یعنی عضو بشه بعد بتونه خرید انجام بده؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط amiriii
      سلام
      برای فروش فایل دانلودی تو ووکامرس مسیر فایل رو از رسانه ها میدم به ووکامرس
      کاربر بعد از خرید وقتی رو لینک میزنه در ابتدا بصورت کلید هست ادرس یو ار ال ولی بعد وقتی دانلود منیجر شروع به دانلود میکنه
      مسیر فایل رو روی هاست نشون میده
      اینطوری کلا قابلیت انقضای فایلهام بی معنی میشه
      چون اون لینکو ذخیره کنه هر جا و به هر کس بده میتونه دانلود کنه
      چطور میتونم اون مسیر که فایل دانلود میشه رو بصورت کد گذاری شده نمایش بدم به خریدار

• توسط m3hrdaad
      با سلام.
      من یک فروشگاه دانلود فایل دارم که که دو تا هاست خریداری کردم. یکی از این هاست ها، هاست دانلود است که من فایل هامو توش آپلود میکنم و لینک آپلود را به محصولات (که در هاست دیگری هستند) تخصیص میدم. تا به اینجای کار همه چیز اوکی هست. منتها چون نام فایل های من از یک ساختار خاصی تبعیت می کنن، یک کاربر میتونه به راحتی حدس بزنه نام فایل های منو. به عنوان مثال من یک فایل دارم با اسم dc-0001 که مربوط به مجموعه dc است. این مجموعه اگر 3 تا فایل دیگه داشته باشه، میشن dc-0002 و dc-0003. کاربر به راحتی میتونه آدرس زیر و بزنه و دانلود کنه فایل و بدون خرید!!!!!
      dl.XXXXXX.ir/dc-0001.pdf
      dl.XXXXXX.ir/dc-0002.pdf
      dl.XXXXXX.ir/dc-0003.pdf
      البته این نکته رو بگم وقتی که من این لینک بالا رو به محصولات میدم، یک کاربری که محصول و خریداری کنه و بعد بره از سایت برای دانلود، لینک به صورت hashkey شده وجود داره که قابلیت حدس زدم بقیه نام ها نیست. ولی خوب شاید هم کسی پیدا بشه، اصلا بدون خرید بخواد وارد فایل هام بشه.
      سوال من بحث امنیت هاست دانلود است. چجوری میشه فایل ها رو hashkey کرد و یا اینکه اصلا دسترسی مستقیم کاربران رو به هاست دانلود، مسدود کرد؟
      مثلا سایت های soft98.ir یا downloadha.ir یک هاست دانلود هم دارن که کاربر عملا دسترسی به مشاهده این هاست دانلودشون نداره
    • توسط albfa
      با سلام
      وقتی در صفحه اول سایت برای رفتن به صفحه دوم کلیک میشود درخواست دانلود فایلی با این نام و پسوند می اید:
      HKU3n+gp.gz.gz
      لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست .؟؟
      این فایل چیه ؟
      آدرس سایتم در امضا
  • اضافه کردن...