رفتن به مطلب

ارور عجیب سرچ کنسول

meysam.trick

پست های پیشنهاد شده

در 9 ساعت قبل، meysam.trick گفته است :

سلام خدمت شما عزیزان من امروز در سرچ کنسول ارور عجیبی دادم که تا حالا ندیده بودم اگه کسی سر درمیاره راهنمایی کنه و بگه چجوری رفعش کنم :huh:

8653.JPG

سلام مشکلی وجود نداره

هر صفحه ای که سرعت بارگزاریش از 3 ثانیه بیشتر باشه در بخش speed (experimental لیست میشه.

اگر سرعت بارگزاری مطالب را طوری بهینه کنی که در حالت مبایل و دسکتاپ کمتر از 3 ثانیه لود بشه این ارورها رفع میشه.

لینک به ارسال

سلام داخل خود گوگل کاملا توضیح داده شده اما یه راهنمایی دقیق خدمتتون میکنم تمامی تصاویر شاخصتون را با پسوند خود گوگل webp قرار بدید البته قبلش پسوند webp را در وردپرس مجاز نمایید بعد یه فچ کلی رو سایت بزندید در عرض 2 روز اکثر ارور ها میره 

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

ببینید شما دوتا مشکل دارید 

1-مشکل سرعت بالای سایت

2- مشکل کاربر با گوشی با سایت شما 

البته نمیشه گفت که حتما وبمستر ارورهاش درست هستش، خیر خیلی وقت ها هم الکی میزنه بعد از یه مدتی اگر واقعا مشکلی نداشته باشه حدودا طی 2 هفته میاد و اون ارور رو از بین میبره.

شما اگر روی speed experimental کلیک کنید مواردی رو که میشه اونا رو بهتر کرد تا سرعت سایت شما بهتر بشه نشون میده البته شما به وسیله سایت gtmetrix هم خیلی عالی میتونید ارورهاتون رو ببینید و اونا رو رفع کنید تا سرعت سایتتون بهتر بشه اگر وردپرسی هستید بهتون پیشنهاد میکنم از wp rocket استفاده کنید فوق العادست البته باید تست های زیادی بگیرید و بلد باشید باهاش کار کنید این از مشکل سرعتتون.

2- اگر روی گزینه mobile usability کلیک کنید ارورهای مربوطه رو میبینید اغلب ارورهایی که به طور معمول میده مثلا text too small هستش یا content wider than screen هستش حالا بهر حال ارور رو در گوگل سرچ کنید راهنما میاد که مثلا یک فونتی رو در یک جای اون صفحه خیلی کوچک استفاده کردین و با سرچ در گوگل میفهمید که فونت مورد نیاز موبایل چند هستش. حالا اگر واقعا اون مشکل وجود نداشت و اشتباه از سرچ کنسول باشه شما نیازی نیست کاری بکنید و بعد از همون حدود 2 هفته تا 1 ماه خود گوگل ارور رو از بین میبره و جای نگرانی نیست.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 11/14/2019 at 12:55، parsistrans گفته است :

سلام داخل خود گوگل کاملا توضیح داده شده اما یه راهنمایی دقیق خدمتتون میکنم تمامی تصاویر شاخصتون را با پسوند خود گوگل webp قرار بدید البته قبلش پسوند webp را در وردپرس مجاز نمایید بعد یه فچ کلی رو سایت بزندید در عرض 2 روز اکثر ارور ها میره 

سلام، در استفاده از تصاویر webp این ایراد وجود دارد که مرورگرهای safari این تصاویر را پشتیبانی نمی کنند و کاربران سایت شما که با دستگاه های اپل متصل می شوند تصاویر سایت شما را نمی بینند.

راهکار شما برای این مورد چیست؟؟

لینک به ارسال

مرورگر ایفون با این پسوند به هیچ وجه مشکلی نداره احتمالا شما دارید از نسخه amp استفاده میکنید شاید amp  تو این مورد اختلال ایجاد کرده درسته ؟ من خودم رو سایت این مورد را با safari  تست کردم مشکلی تو نمایش نیست 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...