رفتن به مطلب

مشکل افزونه AMP - به هم ریختن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام. من از افزونه AMP برای افزایش سرعت صفحاتم در موبایل استفاده می کنم. اما الان بعد از چند وقت متوجه شدم که بخش هایی از سایتم به هم ریخته به خصوص داخل قسمت هدر. همچنین در بعضی از صفحاتم که با المنتور منتشر شده نیز بعضی از قسمت ها به همریختگی موجود هست. الان بعد از دو ماه که گوگل متوجه AMP بودن سایت من کرده. کلی هم ازش ایراد گرفته و در گوگل سرچ کنسول کلی ارور بابت AMP ازش به وجود اومده.

سرعت سایت من به دلیل افزونه های زیاد و همچنین افزونه المنتور خیلی پایین هست واسه همین لازمه که از AMP استفاده کنم. خواستم بپرسم که اگه من این افزونه رو حذف کنم آیا ظاهر سایت من درست میشه. همچنین افزونه ای سراغ دارین که بدون صدمه به ظاهر سایت بتونه AMP رو فعال کنه و گوگل هم ازش ایراد نگیره. همچنین با افزونه المنتور و ویژال کامپوزر سازگار باشه.

ویرایش شده توسط aryatehran3
لینک به ارسال

سلام

حقیقتش برای مشکلتون راه حلی ندارم ولی این تجربه رو داشتم:

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

حقیقتش برای مشکلتون راه حلی ندارم ولی این تجربه رو داشتم:

ببخشید اما سایت من سرعتش خیلی خیلی پایین هست. از قضا امروز متوجه شدم که امکان جدیدی در گوگل سرچ کنسول به وجود اومده که سرعت سایت هارو می سنجه و تاثیرش  روی سئو خیلی بیشتر شده، به خصوص در سئو موبایل.

لینک به ارسال

برای موبایل بله خیلی برای گوگل مهم هست که چقدر موبایل فرندلی باشه و لود سایت خوب باشه.

شما  کَش روی سایتتون تنظیم هست؟

لینک به ارسال
در در 11/8/2019 at 12:36، Morteza گفته است :

برای موبایل بله خیلی برای گوگل مهم هست که چقدر موبایل فرندلی باشه و لود سایت خوب باشه.

شما  کَش روی سایتتون تنظیم هست؟

بله سایت من چه در موبایل و چه در دستکتاپ کش شده است.

ببینید سایت من. سایت نسبتا بزرگی هست اما چون قبلا با یک ساختار نامناسب ساخته شده بوده، به همین دلیل باید حتی در افزونه المنتور ویرایش بشه.

ببخشید اما یک سوال دیگه.

ببنید سایت من قبلا با ویژوال کامپوسر ساخته شده بود اما بعد از این که المنتور نصب کردیم به این خاطر که ظاهر صفحاتی که با ویژوال کامپوسر ساخته شده بودند به هم نریزه این افزونه ویژوال کامپوسر رو حذف نکردیم و گذاشتیم تا در کنار المنتور کار کنه. باید بدونید که تعداد زیادی از صفحات من هم با ویژوال کامپوسر ساخته شده و من الان می خوام برای افزایش سرعت سایتم این افزونه رو حذف کنم.

اما قبلش باید بیام و تمامی صفحاتی که با این افزونه ساخته شدن رو ویرایش کنم و به المنتور و یا ویرایشگر خود وردپرس تغییر بدم. خواستم بدونم که راهی نداره تا تعداد دقیق و آدرس صفحاتی که با افزونه ویژوال کامپوسر ساخته شدند رو در بیارم؟

لینک به ارسال

بهتر بود سوالتون رو در تاپیک مجزا مطرح میکردن،

میشه از طریق دیتابیس مشخص کرد چه صفحاتی کمپوزر کار شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...