رفتن به مطلب

مشکل کنونیکال در نسخه اصلی با amp سایت

فرهاد-سئو

پست های پیشنهاد شده

سلام

قبل از اینکه افزونه amp رو برای سایتم نصب کنم سئو سایت خوب بود لیننک های اول گوگل زیاد داشتم و بازدید مناسبی داشتم

بعد از اینکه نسخه amp برای سایت ایجاد کردم  کم کم میزان بازدید نسخه موبایل افزایش پیدا کرد همه چی خوب داشت پیش میرفت تا اینکه گوگل در آپدیت اخیرش که یک ماه قبل انجام داد

خیلی از صفحاتم از نتایج گوگل حذف شدن و من متوجه این داستان نبودم تا اینکه افت ناگهانی بازدید برام پیش اومد

کنسول گوگل رو بررسی کردم و دیدم میزان بازدید از دسکتاپ کاهش و بازدید موبایل افزایش پیدا کرده و  میزان بازدید صفحات مهم که رتبه اول بود تقریبا صفر شده

با بررسی دیدم که مشکل کنونیکال برام پیش اومده و ربات گوگل صفحات amp رو صفحه اصلی تعیین کرده و صفحات معمولی رو کپی در نظر گرفته و از نتایج گوگل حذف کرده

الان با گوشی سرچ میکنم صفحاتی که قبلارتبه اول بودن رو میاره اما وقتی با دسکتاپ سرچ میکنم صفحات دیگری رو میاره که اصلا رتبه نداره 

شما سرچ کنید گیربکس میکسر 

این صفحه زیر در گوگل رتبه 1 رو داره اما در نسخه دسکتاپ نمیادش

https://gozargah.biz/%da%af%db%8c%d8%b1%d8%a8%da%a9%d8%b3-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b3%d8%b1.html

این صفحه نسخه موبایل است که در گوگل موبایل رتبه 1 داره

https://gozargah.biz/%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A8%DA%A9%D8%B3-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D8%B1.html/amp

چیکار کنم این مشکل رفع بشه ؟

لینک به ارسال

سلام

متاسفانه amp مشکلات عجیبی رو برای سایتها میاره و استفاده ش ریسکی هست.

این نوع مشکلات رو من قبلا روی سایتهای زیادی دیدم و همشون مجبور شدن amp رو حذف کنن و مدتی بگذره تا سایت به حالت نرمالش برگرده.

لینک به ارسال

الان من رقیب خودم شدم و عملا دارم نابود میکنم خودم رو

آیا برای رفعش راه حلی پیدا میشه ؟

سایت های خارجی چیز خاصی نتونستم پیدا کنم ( البته سطح زبانم پایینه) 

شما هم در این مورد یه جستجویی کنید شاید بشه به راه حلی برای این مشکل پیدا کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...