رفتن به مطلب

عدم آنزیپ شدن و آپلود شدن فایل زیپ در هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب
در ابتدا عذرخواهم که تاپیک ایجاد کردم، چون کمی جستجو کردم و یک چنین تاپیکی مشاهده نکردم

آقا لطفا یکی کمکم کنه، داغون شدم... من وردپرس فارسی رو از همین سایت دانلود کردم و وقتی روی هاست های رایگان مثل گیگفا و Byethost7.com در پوشه htdocs آپلود میکنم و میخوام unzip  کنم با مشکل بر میخورم و پیغام خطا میده و بعدش فایل زیپ خود به خود حذف میشه، گاهی اوقات هم که امتحان کردم، میبینم خود هاست قبل از اینکه فایل زیپ رو آنزیپ کنم، حذف میکنه... این رو هم اضافه کنم که فایل زیپ هیچ مشکلی نداره، عمل آپلود رو هم از داخل خود فایل منیجر هاست امتحان کردم و هم از طریق Filezillaممنون میشم کمکم کنید.
پیشاپیش ازتون تشکر میکنم

ویرایش شده توسط mhda55123@gmail.com
لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

هیچ خطایی داده نمیشهَ؟

لینک به ارسال

ممنون از پاسخگویی شما... پیغام خطا و میده و وقتی چک میکنم میبینم یک بخش کوچکی از فایل زیپ رو اکسترکت کرده و خود فایل زیپ هم حذف شده... من حتی احساس می‌کردم محدودیت حجم فایل در هر بار آپلود داره، که اون رو به 4 فایل زیپ تبدیل کردم ولی باز هم همون مشکل رو داره

IMG_20191105_174630.jpg

IMG_20191105_174615.jpg

ویرایش شده توسط mhda55123
لینک به ارسال

بیشترین احتمال وجود مشکل در خود سرورهایی هست که تست میکنید.

چون من امروز روی 3 سرور نصب وردپرس داشتم و مشکلی نبود.

به پشتیبانیشون یک تیکت بزنید.

لینک به ارسال

ممکنه که تمام سرورهایی که روشون امتحان کردم، همه باهم مشکل داشته باشند؟ 

من سه تا سرور رو امتحان کردم... یکیشون گیگفا هاست بوده که تا الان نزدیک دو هفتست میگذره و تیکت منو جواب نداده، دومیش infinityfree.net بوده که هنوز تیکت نزدم و سومی هم Byethost7.com بوده که تیکت زدم و در جواب گفته دو حالت داره:1 اینکه فایل زیپ خرابه و دوم اینکه ممکنه خارج از پوشه htdocs آپلود کرده باشم، که هیچ کدوم این موارد نبود...

ممکنه یه نگاهی بندازید و بررسی کنید؟ یوزر و پسورد من در infinityfree هستش:

...توروخدا کمکم کنید

لینک به ارسال

هاست هایی که تست کردید همشون رایگان هست و اینها محدودیت دارن.

برای همین بعید نیست مشکل از اونها باشه.

لینک به ارسال

دوست عزیز این فقط شما نیستید، این مشکل گیگفا هست ببینید:

لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...

http://s16.picofile.com/file/8411154284/Untitled.png

سلام منم این مشکلو داشتم ولی یه روش هس که میتونید با چند تا کلیک بدون دردسر هر اسکریپتی که میخواین نصب کنید بدون اپلود و...

خب یه قسمت تو صفحه اصلی سی پنل هست به اسم

softaculous apps installer

اونو بزنید بعد یه صفحه میاد وردپرس رو انتخاب و یه سری چیزا وارد کنید مثل نام سایت یوزر پس مدیریت نسخه وردپرس و زبان وردپرس که بزارید رو persian تا فارسی بیاد

اینم ویدیو آموزشی که زده برا هاس رایگان آی نیو ولی همه سی پنلای هاس رایگان ایران یه مدله تا اونجایی که دیدم و تست هم کردم رو گیگفا

https://aspb1.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/829897feaa24830745676bd2b22fd6dc8162488-480p.mp4

اینم ویدیو

موفق باشید.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
  • 1 سال بعد...

هیچ چیز رایگانی بی علت نیست. اینها میخوان در درجه اول شما از هاستشون استفاده کنی و باهاش آشنا بشی و در حین استفاده شما رو مشکل دار میکنن تا نسخه پولی را خریداری کنی. اگر قرار بود که نسخه های رایگان همه امکانات را داشته باشه که کسی هاست پولی نمی خرید. همه اینها تنظیماتی هست که خودشون قرار دادن تا شما رو دچار مشکل کنن و در آخر بگید گور پدرش 140 تومن چیزی نیست. تیک ها رو جواب نمیدن چون هیچ سودی هاست رایگان نداره تا زمانی که شما نسخه پولی را خریداری نکنی. به قول ضرب المثل معروف هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره. هیچ دیتا سنتری محض رضای خدا هاست رایگان نمیده. اونم توی این اوضاع مالی 1401

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...