رفتن به مطلب

راهنمایی در باره قالب LMS

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

من یک سایت آموزش آنلاین دارم که امکان دانلود فیلم نداره، در حال حاضر از قالب اجوما با افزونه لرن پرس استفاده می کنم. افزونه لرن پرس چند تا مشکل دراه که متاسفانه سازنده اش هم پاسخی نداده و خود قالب هم تو هر آپدیتش یه مشکل تازه پیدا میشه. حالا میخوام قالبم رو عوض کنم.

نیاز به قالبی دارم که امکانات افزونه لرن پرس رو خودش باشه و نیازی به این افزونه نداشته باشم.

امکاناتی مثل تعریف درس، دوره، طراحی پرسش، برگزاری آزمون آنلاین و ...

یه نقطه ضعفی که لرن پرس داره اینه که امکان انتخاب رندم پرسش تو آزمون رو نداره، میخوام این امکان رو هم داشته باشه. یعنی یه بانک پرسش باشه در زمان برگزاری آزمون به صورت رندم انتخاب و نمایش بده.

قالبی با این مشخصات می شناسید؟ البته یه سرچی کردم و قالب LMS بود نمی دونم چیزهایی که نوشته بودند تا چه حد راسته.

با سپاس

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز.

پیشنهاد میکنم از پلاگین کنار قالبت استفاده کنی! شما تصور کن یه تیمی که داره روی یه پلاگین کار میکنه همیشه نقطه ضعف هاش رو رفع میکنه و باگ هاشو میگیره و امکانات زیادی طی مدتی بهش اضافه میکنه ولی شما وقتی یه تم بنویسی که نخوایی از پلاگین استفاده کنن همون یکبار هست و دیگه آپدیت امنیتی و امکانات نخواهی داشت! 

واقعا کار اشتباهی هست مگر در موارد خاص!

و در مورد این مشکلات لرن پرس بهتره از توتور استفاده کنی!

Tutor lms از این پلاگین توی قالبت استفاده کن!

امکاناتش مثل وبسایت لیندا هست!

اگر هم مشکلی داشتی توی این زمینه پیام بده بهت توضیح بدم!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...