رفتن به مطلب

نحوه رفع مشکلات قالب در بخش mobile-usability گوگل وب مستر

chetorir

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر خدمت شما استاتید و دوستان عزیز؛

ببخشید من یک سوال خیلی عجیب دارم (ازنظر خودم). قالب سایت من قشنگ توی موبایل به خوبی نمایش داده میشه توی هر دستگاهی چک کردم هیچ مشکلی نداره حتی توی سایت هایی که قالب رو بررسی میکنن هم بررسی کردم مشکلی نداشت. ولی از دیروز تا الان قالب سایت توی بخش mobile-usability گوگل وب مستر ارور نشون میده.

نمیدونم باید چیکار کنم میشه بنده رو راهنمایی کنید؟

با اجازه اگه امکان داره سایت بنده رو بررسی کنید. (بدون لینک دادن) bonianservice.com

با تشکر از شما

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، chetorir گفته است :

با سلام و وقت بخیر خدمت شما استاتید و دوستان عزیز؛

ببخشید من یک سوال خیلی عجیب دارم (ازنظر خودم). قالب سایت من قشنگ توی موبایل به خوبی نمایش داده میشه توی هر دستگاهی چک کردم هیچ مشکلی نداره حتی توی سایت هایی که قالب رو بررسی میکنن هم بررسی کردم مشکلی نداشت. ولی از دیروز تا الان قالب سایت توی بخش mobile-usability گوگل وب مستر ارور نشون میده.

نمیدونم باید چیکار کنم میشه بنده رو راهنمایی کنید؟

با اجازه اگه امکان داره سایت بنده رو بررسی کنید. (بدون لینک دادن) bonianservice.com

با تشکر از شما

خیلی جالبه برام با تغییر هاست از ایران به خارج مشکل برطرف شد.

پیشنهاد میکنم اگه خواستید هاست تهیه کنید کلا سمت هاست های ایران نرید فقط خارج . بهترین هاستم، هاست های آلمانه. من به پیشنهاد یکی از دوستان هاست ایران تهیه کردم شما از این اشتباهات نکنید کلا به یک سری مشکلات میخورید که خودتونم نمیدونید مشکل از چیه.

با تشکر از شما

لینک به ارسال

سلام

البته روی همون قسمت خطاهاش بزنید دقیقا نوع خطا رومینویسه ولی بله درسته، بعضا هاست ایران باعث مشکلاتی میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...