رفتن به مطلب

افزونه خاص برای ساخت آزمون

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت شما دوستان عزیز

نیاز به یک آزمون ساز دارم که بتونه بعد از تموم شدن آزمون به  پاسخ رو به صورت درصد نمایش بده مثلا 

یک سوال رو فرض کنید که هر کدوم از جواب ها مربوط به یکی از شاخه های درسی میشه یعنی اگه پاسخ بدن 1 آخر آزمون نشون بده شما در رشته ریاضی موفق تری.

پس شد دو مورد:

1.نتیجه رو درصد نمایش بده

2.بتونه هر کدوم از پاسخ سوالات رو تفکیک کنه

ممنون

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش اومدین

یکسری افزونه داره وردپرس ولی بعیده اینقدر کاستوم خروجی داشته باشن.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۸/۱۱ at 12:24، lord00mmdy گفته است :

سلام خدمت شما دوستان عزیز

نیاز به یک آزمون ساز دارم که بتونه بعد از تموم شدن آزمون به  پاسخ رو به صورت درصد نمایش بده مثلا 

یک سوال رو فرض کنید که هر کدوم از جواب ها مربوط به یکی از شاخه های درسی میشه یعنی اگه پاسخ بدن 1 آخر آزمون نشون بده شما در رشته ریاضی موفق تری.

پس شد دو مورد:

1.نتیجه رو درصد نمایش بده

2.بتونه هر کدوم از پاسخ سوالات رو تفکیک کنه

ممنون

سلام دوست عزیز.

برای این کار باید یه پلاگین شخصی کدنویسی کنید!

چون پلاگین های موجود که اکثرشون رو تست کردم فقط بر اساس انتخاب چند گزینه یا یک گزینه عمل میکنن و ماهیتشون با چیزی که شما میخواید فرق میکنه!

شما باید یه پلاگین بنویسی با امکان انتخاب بیشتر  از دو حالت! چون پلاگین های موجود دوحالت دارن یا صحیح یا غلط!

شما باید بتونید توی پلاگینتون از دو تا هر مقدار که میخواید گروه پاسخ ایجاد کنید به این صورت باشه که مثلا اگر تعداد انتخاب های گروه یک بیشتر بود متنی که توی گروه یک نوشتین رو نمایش بده اگر گروه ۴ بود متن گروه چهار و .... و اینکه اگر بین دو گروه مثلا با اختلاف۱ تا ۵ درصد بود هر دو گروه رو خورجی بده و اونی که درصد بالاتری رو داره توی رده اول نمایش بده !

البته شما اگر با یه برنامه نویس خواستتون رو در میون بزارید خودش احتمال زیاد میدونه چجوری واستون پیاده سازی کنه فقط خواستم یه ذهنیتی داشته باشید در موردش.

موفق باشد.

لینک به ارسال

سلام دوستان ممنونم از راهنماییهاتون یه افزونه پیدا کردم گفتم شاید کسی مشکلی مشابه من داشته باشه.

Poll, Survey, Form & Quiz Maker by OpinionStage

اسم افزونه رو بالا نوشتم. فقط فارسی سازی نشده و یکم محدودیت داره ولی کار راه اندازه .

ممنون از همه دوستان

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، lord00mmdy گفته است :

سلام دوستان ممنونم از راهنماییهاتون یه افزونه پیدا کردم گفتم شاید کسی مشکلی مشابه من داشته باشه.

Poll, Survey, Form & Quiz Maker by OpinionStage

اسم افزونه رو بالا نوشتم. فقط فارسی سازی نشده و یکم محدودیت داره ولی کار راه اندازه .

ممنون از همه دوستان

سلام. ممنون جالبه ندیده بودم قبلا!

فارسی سازیش زیاد مشکل نیست هم وبسایت های آنلاین و هم نرم افزار تحت ویندوز و پلاگین برای ترجمه موجوده!

پلاگین loco خیلی خوبه یه پلاگین جانبی هم داره خودش از طریق مترجم آنلاین متن ها رو ترجمه میکنه بهم ریختس ولی راحت تر میتونید ترجمه کنید و ترجمه صحیح رو بنویسید!

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به افزونه خاص برای ساخت آزمون تغییر داده است
در در 11/5/2019 at 06:18، mr.nosrati گفته است :

سلام. ممنون جالبه ندیده بودم قبلا!

فارسی سازیش زیاد مشکل نیست هم وبسایت های آنلاین و هم نرم افزار تحت ویندوز و پلاگین برای ترجمه موجوده!

پلاگین loco خیلی خوبه یه پلاگین جانبی هم داره خودش از طریق مترجم آنلاین متن ها رو ترجمه میکنه بهم ریختس ولی راحت تر میتونید ترجمه کنید و ترجمه صحیح رو بنویسید!

بله از معرفی پلاگین loco خیلی ممنونم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...