رفتن به مطلب

به هم ریختن ظاهر سایت توسط افزونه WP-ROCKET

پست های پیشنهاد شده

سلام. 

ببخشید من یک سایتی دارم که روی اون افزونه افزایش سرعت wp-rocket نصب شده 

از حدود یک ماه پیش منوی سایت هر روز یکی دور با می پره و نشون داده نمی شه و حتما باید یک بار کش این افزونه رو پاک کنم تا منو دوباره ظاهر بشه. خواهشمند هستم که اگر کسی می دونه کمک کند.

ویرایش شده توسط aryatehran3
لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

افزونه راکت رو وقتی غیرفعال می‌کنید مشکل حل میشه؟

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، aryatehran3 گفته است :

سلام. 

ببخشید من یک سایتی دارم که روی اون افزونه افزایش سرعت wp-rocket نصب شده 

از حدود یک ماه پیش منوی سایت هر روز یکی دور با می پره و نشون داده نمی شه و حتما باید یک بار کش این افزونه رو پاک کنم تا منو دوباره ظاهر بشه. خواهشمند هستم که اگر کسی می دونه کمک کند.

سلام

این افزونه در اکثر سایت های وردپرسی نصب شده و استفاده میکنند و معمولا مشکلی نداره. این مشکل شما مربوط به ناسازگاری قالب سایت است که بهتره با یک برنامه نویس بدید تا اوکی کنه

لینک به ارسال
در در 10/31/2019 at 18:48، Morteza گفته است :

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

افزونه راکت رو وقتی غیرفعال می‌کنید مشکل حل میشه؟

سلام. بله وقتی غیر فعال هست مشکل حل می شه

ببینید تا ماه پیش مشکلی نداشت ، اما از حدود یک ماه پیش یه آمار بازدید از سایت به دلیل سئو انجام گرفته بالا رفت بخش منو هر از گاهی از بین می ره و وقتی کش افزونه راکت رو پاک می کنم دوباره بر می گردن

لینک به ارسال

ممکنه مشکلی از سرور باشه که تنظیمات کش به مشکل میخوره.

یا تداخل با پوسته/افزونه خاصی باشه.

لینک به ارسال

مشکل رو پیدا کردن. به این دلیل که بعضی از قسمت های سایت در موبایل به صورت display:none هستند و کش در موبایل و هم در دستکتاپ به یک نوع ضبط میشه بنابراین گاهی کش موبایل رو برای کامپیوتر و همینطور گاهی کش دسکتاپ رو برای موبایل لود می کرد. تنها کاری که کردم این بود که داخ افزونه wp-rocket داخل تنظیمات گفتم که کش موبایل جدا باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...