matinvafadoost

فیلد انتخاب پست تایپ سفارشی نوشته شده توسط کاربر در گراویتی فرم

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام افزونه جانبی یا کدی هست که بتونم یک فیلد در افزونه گراویتی ایجاد کنم که به واسطه اون بتونم یک لیست باز شو از پست تایپ های سفارشی نوشته شده توسط کاربر را نمایش بدم که کاربر بتواند یک پست تایپ را انتخاب کند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 10/29/2019 at 19:24، matinvafadoost گفته است :

لام افزونه جانبی یا کدی هست که بتونم یک فیلد در افزونه گراویتی ایجاد کنم که به واسطه اون بتونم یک لیست باز شو از پست تایپ های سفارشی نوشته شده توسط کاربر را نمایش بدم که کاربر بتواند یک پست تایپ را انتخاب کند

این کد را اضافه کردن از طریق چه فیلدی اون را در گراویتی فرم قرار بدم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط matinvafadoost
      سلام دوستان . وقت بخیر . توی گراویتی فرم میخوام یک لیست بازشو ایجاد کنم که پست تایپ(سفارشی) های منتشر شده را در یک لیست باز شو نمایش بده و قابلیت انتخاب داشته باشه . کدش را لطف میکنید بفرستید
    • توسط فوری ثبت
      سلام
      چگونه میتوانم از محتوای فرم گراویتی خروجی word بصورت دلخواه از فیلدها بگیرم؟
    • توسط omid1374
      سلام . ببخشید من میخواستم بدونم میشه با Gravity Forms  درخواست post ارسال کرد .
      در واقعه قصد دارم اطلاعات یک فرم رو بعد از ارسال توسط کاربر به API به سایت ارسال کنم .
    • توسط parsasecurity
      سلام روزتون بخیر دوستان
      عذر میخام من دو تا فرم دارم که یکیش اطلاعات خریدار لوازم خانگی رو میگیره و فرم دیگه اطلاعات نصاب هارو میگیره . من نصاب ها رو وارد کردم . حالا وقتی که اطلاعات خریدارها رو وارد میکنم باید بگم که کدوم نصاب قراره براش نصب کنه... و میخام نام نصاب ها بصورت لیست بیاد. باید چجوری این دو تا فرم رو به هم متصل کنم؟
      راهنمایی می فرمایید؟؟
      پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    • توسط savadkoohi
      با سلام خدمت دوستان محترم وردپرسی
      یک مشکلی دارم لطفا بنده را هنمایی کنید.
      با استفاده از افزونه گراویتی فرمی را طراحی کردم که قرار هست اتفاقاتی در این فرم بیفته که در ادامه توضیح میدم.
      قرار هست کاربر شماره تلفن منزل خود را در فیلدی وارد کنه و توسط یک لیست از مراکز که پیش وند شماره ها دراون قرار دارد، بررسی شود که آیا این شماره در لیست مراکز قرار دارد یا خیر.
      اگر داشت که ادامه کار و اگر نداشت به کاربر پیغام نمایش دهد که شماره شما شمامل این مراکز نمی باشد.

این مقایسه را چطور میتونم انجام دهم.
      آیا افزونه دیگری وجود دارد./>
      با تشکر