رفتن به مطلب

ثبت کلاس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من میخوام یه سری دوره اموزشی رو به صورت کلاس های حضوری برگزار کنم که ثبت نامش از طریق سایت انجام شه به این صورت که کاربران بتونند ثبت نام کنند وقتی ظرفیت کلاس ها به حد نصاب تعیین شده از طرف مدیر رسید وارد پروفایل شون شن و شهریه رو پرداخت کنند

داخل پروفایل هم بتونند برنامه کلاس و صورت های پرداخت شون رو ببینند

ایا افزونه ی خاصی هست یا میتونم با ووکامرس پیاده سازی کنم؟؟ لطفاً اگه میدونید راهنمایی کنید ممنون

راستی برام مهم هست که وقتی ظرفیت کلاس به حد نصاب رسید اطلاع رسانی بشه یا از طریق ایمیل یا پیامک

ویرایش شده توسط ab2
لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، ab2 گفته است :

سلام دوستان من میخوام یه سری دوره اموزشی رو به صورت کلاس های حضوری برگزار کنم که ثبت نامش از طریق سایت انجام شه به این صورت که کاربران بتونند ثبت نام کنند وقتی ظرفیت کلاس ها به حد نصاب تعیین شده از طرف مدیر رسید وارد پروفایل شون شن و شهریه رو پرداخت کنند

داخل پروفایل هم بتونند برنامه کلاس و صورت های پرداخت شون رو ببینند

ایا افزونه ی خاصی هست یا میتونم با ووکامرس پیاده سازی کنم؟؟ لطفاً اگه میدونید راهنمایی کنید ممنون

راستی برام مهم هست که وقتی ظرفیت کلاس به حد نصاب رسید اطلاع رسانی بشه یا از طریق ایمیل یا پیامک

سلام

چیزی شبیه سایت رزرو آنلاین می خواهید؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، snur گفته است :

سلام

چیزی شبیه سایت رزرو آنلاین می خواهید؟

سلام اره ولی تسویه حساب نباید همون لحظه باشه فقط باید رزرو شه و بعد در صورت برگزاری کلاس ها کاربر بره داخل پروفایل و هزینه رو پرداخت کنه تا مهلت تعیین شده

ویرایش شده توسط ab2
لینک به ارسال

سلام

برای موردی که شما نیاز دارید استفاده از افزونه های مختلف باعث دردسر در آینده نه چندان دور میشه.

بهترین کار اینه که این سیستم رو از اول بنویسید.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

برای موردی که شما نیاز دارید استفاده از افزونه های مختلف باعث دردسر در آینده نه چندان دور میشه.

بهترین کار اینه که این سیستم رو از اول بنویسید.

سلام ممنون 

اگه بخوام به صورت یه پلاگین با درگاه بانکی برای وردپرس بنویسم هزینه اش چقدر میشه؟؟اطلاعی دارید یا کسی که این کار و انجام بده سراغ دارید؟؟

ممنون

لینک به ارسال

هزینه ها بستگی به این داره که چه کسی و چطور براتون بنویسه.

الان مستندات شما کامل نیست ولی بنظر من بین 500 تا 3 تومن هزینه میشه(کاملا بستگی داره به نویسنده کد)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...