رفتن به مطلب
maraljoon

ایجاد متاباکس در وردپرس بصوت جدول قابل ویرایش

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقت همگی بخیر

آیا میشه متاباکسی ساخت که بصورت یک جدول باشه.که سطر و ستونش رو بشه هر زمانی ویرایش کرد و در فرانت اند نمایش داده بشه؟؟

تونستم متاباکس بصورت یک فیلد تکست معمولی بسازم ولی ساخت جدول قابل ویرایش با محاسباتم جور در نمیاد.

کدهایی که استفاده میکم:

<?php

add_action("add_meta_boxes", "add_custom_meta_box");

function add_custom_meta_box() {
    add_meta_box("custom-meta-box", "Custom Meta Box", "custom_meta_box_callback", "product", "advanced", "high", null);
}

function custom_meta_box_callback($object) {
    ?>
    <div>
        <label for="my_meta_box_text">Text Label</label>
    <input type="text" name="extra-info" rows="4" style="width:100%;" valeu="<?php echo get_post_meta($object->ID, "extra-info", true); ?>"/>

</div>
    <?php
}

add_action( "save_post", "save_custom_meta_box" );

function save_custom_meta_box($post_id) {
    $meta_box_extra_info = "";

if (isset($_POST["extra-info"])) {
        $meta_box_extra_info = $_POST["extra-info"];
    }
    update_post_meta($post_id, "extra-info", $meta_box_extra_info);

}
?>

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

ساده ترین راه استفاده از ACF pro هست که شما میتونید در اون سطر و ستون های داینامیک استفاده کنید ( به صورت متغیر * )

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، Black_Sky گفته است :

ساده ترین راه استفاده از ACF pro هست که شما میتونید در اون سطر و ستون های داینامیک استفاده کنید ( به صورت متغیر * )

خب استفاده از افزونه ACF راحتترین راهه. ولی فکر میکنم هدف اصلی انجمن یادگیری باشه.

من خودم سعی میکنم بیشتر از مخزن وردپرس و یا سایتهای دیگه روشهای پایه و اصولش رو یاد بگیرم. بنظرم پیشنهاد استفاده از افزونه خیلی منطقی نیست

لینک به ارسال

سلام

ببینید میتونید با همچین ابزارهایی:
https://github.com/rackerlabs/table-builder

تولیدکننده جدول بسازید و در بخش متاباکس فراخوانی و خروجیش رو ذخیره کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط saranekonam
      سلام
      من از افزونه advanced-custom-fields برای زمینه های دلخواه استفاده میکنم

ولی یه سوال داشتم اینکه میشه تو این افزونه از این روش استفاده کرد

فرض کنید من تو سایتم میخوام به فایلی برای دانلود قرار بدم که 2 گیگه و این فایل رو به چهار قسمت 500 مگابایتی تقسیم میکنم
      باید 4 تا لینک لینک دانلود قرار بدم

بعد فرض کنید یه پست دیگه میخوام بزارم که حجمش 4 گیگه و 8تا فایل 500 مگابایتی تقسیم کنم و 8 تا لینک دانلوذ بزارم

سوال من اینه چجور باید این زمینه دلخواه رو ایجاد کنم که متغیر باشه و بسته به تعدادی که لینک قرار میدم همونقدر لینک نمایش بده تو پست ها؟
    • توسط Behzadea12
      سلام 
      چجوری میتونم پیوند یکتا مطالبم رو بر اساس یک متاباکس تنظیم کنم؟
    • توسط poutav
      سلام دوستان من سایت دانلود فیلم و سریال دارم و این قالبی که الان دارم ازش استفاده میکنم طراحش از آذرماه سال 97 تا الان دیگه جوابم رو نمیده و قالب لایسنس داره و الان لایسنسش منقضی شده و بعضی از بخش های سایت غیر فعال شده و گوگل خیلی بهم پیام میده که ایراد داره سایتت و برطرفش کن و سایتم خیلی بازدیدش اومده پایین. اگر کسی میتونه زمینه های دلخواه single post ها و باکس دانلود رو به قالب جدید انتقال بده لطفا قیمت رو پیشنهاد بدین.

آدرس سایتم
    • توسط amirjahangiri
      سلام دوستان
      کسی راه حلی داره تا تقویم افزونه acf رو از میلادی به شمسی تبدیل کنه؟
      افزونه های پارسی دیت، جلالی تست شد ولی کار نکردن.
    • توسط بویکا
      سلام خسته نباشید من یک متاباکس دارم با عنوان برند چطور می تونم ، کاری کنم که وقتی روی برند محصول کلیک کرد تمامی نوشته های که برند محصول یکی است برای من آرشیو کنه ؟
  • اضافه کردن...