رفتن به مطلب

افزونه توضیحات کلمات لینک دار

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام کلماتی که تو وردپرس لینک میدم بهشون وقتی موسو روش نگه میداری یه توضیحاتم بهش اضافه کنم چه افزونه ای را باید دانلود کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

مثل این نمونه 

Untitled.png

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، meysam.trick گفته است :

سلام من میخوام کلماتی که تو وردپرس لینک میدم بهشون وقتی موسو روش نگه میداری یه توضیحاتم بهش اضافه کنم چه افزونه ای را باید دانلود کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

مثل این نمونه 

Untitled.png

سلام 

شما میتونید از attribute تایتل در تگ a به این شکل استفاده کنید:

<a href="#" target="_blank" title="title | descriptions">click me!</a>

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، sajad گفته است :

سلام 

شما میتونید از attribute تایتل در تگ a به این شکل استفاده کنید:

<a href="#" target="_blank" title="title | descriptions">click me!</a>

میشه لطفا یه مثال بزنید

لینک به ارسال
در 44 دقیقه قبل، meysam.trick گفته است :

میشه لطفا یه مثال بزنید

همین کدی که دادم خودش یه مثال هست.

اگه شما از ادیتور وردپرس استفاده میکنید میتونید زمانیکه یه کلمه رو لینک دار کردید ویرایشگر رو از دیداری به حالت متن تغییر بدید بعد لینک موردنظرتون رو پیدا کنید و پارامتر attribute رو براش با مقدار دلخواه ست کنید.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، sajad گفته است :

همین کدی که دادم خودش یه مثال هست.

اگه شما از ادیتور وردپرس استفاده میکنید میتونید زمانیکه یه کلمه رو لینک دار کردید ویرایشگر رو از دیداری به حالت متن تغییر بدید بعد لینک موردنظرتون رو پیدا کنید و پارامتر attribute رو براش با مقدار دلخواه ست کنید.

ممنون حل شد

یه سوال دیگه.. تا الان چند دفعه این مشکل پیش اومده برام بین پاراگراف ها تو قسمت ویرایشگر فاصله میندازم ولی وقتی مطلبو منشتر میکنم این فاصله را حذف میکنه کلا انگار مشکل فونت داره به طور نمونه عکس زیرو مشاهده نمایید.

1.JPG

2.JPG.ab47c48e8d6adda8b930a927d08e3c00.JPG

ویرایش شده توسط meysam.trick
لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، meysam.trick گفته است :

ممنون حل شد

یه سوال دیگه.. تا الان چند دفعه این مشکل پیش اومده برام بین پاراگراف ها تو قسمت ویرایشگر فاصله میندازم ولی وقتی مطلبو منشتر میکنم این فاصله را حذف میکنه کلا انگار مشکل فونت داره به طور نمونه عکس زیرو مشاهده نمایید.

1.JPG

2.JPG.ab47c48e8d6adda8b930a927d08e3c00.JPG

خواهش میکنم.

احتمالا تو فایل سینگل قالبتون که مختص به لود  محتوای پست ها هست  از تابعی استفاده شده که Break line های اضافی رو نادیده بگیره و حذفشون کنه.

«بهتره هر مشکل یا سوال رو تو یه تاپیک جداگانه مطرح کنید»

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، sajad گفته است :

خواهش میکنم.

احتمالا تو فایل سینگل قالبتون که مختص به لود  محتوای پست ها هست  از تابعی استفاده شده که Break line های اضافی رو نادیده بگیره و حذفشون کنه.

«بهتره هر مشکل یا سوال رو تو یه تاپیک جداگانه مطرح کنید»

مرسی عزیزم لطف کردی 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...