رفتن به مطلب

ارور پوشه ی قالب در وبمستر

aquaquest

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

توی صفحه ی وبمستر آدرسی که مربوط به قالب وردپرسه با ارور Server error (5xx) مواجه شده.

من خودمم آدرسو توی مرورگر زدم ارور 500 میده و چیزی لود نمیشه ولی خوده سایت و همه ی پست هاش راحت لود میشه و هیچ مشکلی از نظر سرور ندارم!!

میشه راهنمایی کنید مشکل از چیه؟

من عکس ارور را هم ضمیمه کردم

در ضمن پوشه ی قالب هم توی فایل robots.txt به این صورته:

Allow: /wp-content/themes/symplex/

error 5xx.jpg

لینک به ارسال

سلام

خطای 500 از سرور هست و عموما بخطر مشکل کدنویسی یا یک مشکل داخلی در اون بخش هست.

احتمالا شما یک فایل index.php توی پوشه دارید که درش کد PHP هست و اجرای اون باعث خطای 500 شده.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

خطای 500 از سرور هست و عموما بخطر مشکل کدنویسی یا یک مشکل داخلی در اون بخش هست.

احتمالا شما یک فایل index.php توی پوشه دارید که درش کد PHP هست و اجرای اون باعث خطای 500 شده.

سلام آقا مرتضی

فایل ایندکس  باتوجه به توضیحات وردپرس جزء اصلی ترین فایل هایی هست که باید تو قالب های وردپرسی باشه. و این فایل باید اجرا بشه تا بخش های مختلف قالب فراخوانی و اجرا بشه.

نکته ای که گفتین که باعث این خطا داره میشه اینه که مشکل با وجود داشتن این فایل تو قالب هست یا کدهایی که درون این فایل داره؟

بنظرتون چطور میشه اینو دیباگ کرد؟

ممنون میشم مختصر توضیح بدید.

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، sajad گفته است :

نکته ای که گفتین که باعث این خطا داره میشه اینه که مشکل با وجود داشتن این فایل تو قالب هست یا کدهایی که درون این فایل داره؟

خب البته طبیعی هست که اون فایل خطا بده چون درهر صورت گوگل داره سعی میکنه اون آدرس رو مستقیم باز کنه و خطا میگیره. چون فایل ایندکس پوسته داره مستقیم لود میشه و نمیتونه توابع وردپرس رو لود کنه و برای همین خطا میده.

باید توی فایل روبوت این آدرس رو بست.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Morteza گفته است :

خب البته طبیعی هست که اون فایل خطا بده چون درهر صورت گوگل داره سعی میکنه اون آدرس رو مستقیم باز کنه و خطا میگیره. چون فایل ایندکس پوسته داره مستقیم لود میشه و نمیتونه توابع وردپرس رو لود کنه و برای همین خطا میده.

باید توی فایل روبوت این آدرس رو بست.

مرسی از پاسختون

الان من باید دسترسی گوگل به  /wp-content/themes/symplex/index.php را در فایل روبوت بگیرم و توی وبمستر validate fix کنم یا اینکه به یه کدنویس بگم چک کنه که متوجه ایراد فایل ایندکس بشه؟

لینک به ارسال

بله همین دسترسی بسته بشه و فیکس رو بزنید باید اوکی بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...