Rezasafari

برگرداندن بکاپ به چند روز قبل

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام بنده بخاطر اینکه سورس سایتم پاک شده بود مجبور شدم سایتو به بک آپ پنج روز قبل برگردونم.و چون سایت من خبری هست و هر روز پنج خبر گزاشته میشه.آیا الان من باید اقدامی کنم که توسط گوگل جریمه نشم یاخیر؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خبرهای این چند روز اخر که حذف شدن در گوگل کنسول خطای 404 میگیری ولی چون تعدادشان زیاد نیست  جریمه خاصی نمیشی ولی بایستی کمترین اشتباه را داشته باشی تا بتونی ترافیک خوبی از گوگل بگیری

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط noorian
      سلام دوستان
      من درحال طراحی یک افزونه هستم ، و افزونه با فایل استایل با پسوند css سازگار نیست (style.css) پس مجبور شدم فایل استایل رو با پسوند php ایجاد کرده و در فایل اصلی افزونه فراخوانی کنم (include style.php)

اما وقتی افزونه رو نصب میکنم ارور زیر رو میده :
      این افزونه 2405 حرف از خروجی غیرمنتظره در طول فعال‌سازی تولید کرد. اگر پیام اخطار “headers already sent” ، مشکلات مربوط به خوراک‌های پیوند یا مسائل دیگر را دریافت کردید، این افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.
      چطوری این مشکل رو رفع کنم؟

• توسط robeka
      سلام دوستان.بیشتر وقتا وردپرس ایمیل میزنه وردپرس سایت شما مشکل داره مال چی میتونه باشه؟ کسی به این موضوع برخورده یا نه؟
    • توسط Mohammad Bazli
      درود و خسته نباشید
      از روزی که آپدیت جدید گوگل به نام برت اومد خیلی از سایت ها اومدن کیلو کیلو مقاله دادن که چیکار کنید یا نکنید که برای برت آماده باشید و ترافیک سایت به مشکل نخوره اما جالب اینجاست که خود آقای دنی سالیوان از گوگل گفته که هیچ راهی وجود نداره که وبسایت رو برای این الگوریتم بهینه کنید و مثل همیشه میگن که فقط سعی کنید با تولید محتوای باکیفیت پاسخ کاربرانتان را کامل و درست بدهید و دریک کلام، محتوای خود را برای یک انسان بنویسید!...

امیدوارم جای درستی این تایپیک رو ایجاد کرده باشم، ممنون از سایت انجمن وردپرس پارسی
      منبع: نوین

• توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر ؛
      جسارتا من یک سوال داشتم و خواستم بدونم چطوری بعضی از سایت ها وقتی یک عنوانی رو جستجو میکنی زیر وب سایت یک لیست بازشونده وجود داره که یک سری توضیحات داخلش قرار گرفته!
      مثلا میزنیم آموزش سئو بعد دوتا سایت اول این ویژگی رو دارن خواستم بدونم چطوری میتونم برای سایتم همچین قابلیتی رو فعال کنم؟ یک عکس برای نمونه اپلود کردم، مشخصات سایت رو هم مخفی کردم منظورم بخش هایی که زرد رنگ شده اند هستش.
      با تشکر 
    • توسط htrwd
      سلام کاری که من می خوام انجام بدم هاست سی پنل دارم که وردپرس روش هاست دانلود دایرکت ادمین دارم که هم ساب دامین ساختم روش هم اکانت اف تی پی ساب دامین که رو هاست دانلود از طریق A recorde وصل کردم به هاست وردپرسم     حالا می خوام وقتی فایلی رو پیوست اتچ یا کلا آپلود می کنم مستقیم بره تو پوشه مشخص شده در هاست دانلودم   یعنی نمی خوام دیگه فایلهایی آپلودی که از سایت انجام می دم داخل هاست وردپرسم باشند در ضمن خیلی جستجو کردم ولی فعلا موفقیت آمیز نبوده ممنون