رفتن به مطلب

تجربه کار با درگاه پرداخت پی پال

8theme

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقت بخیر

برای یک کسب و کار جدید احتیاج دارم که درگاه پرداخت اینترنتی داشته باشم. با بررسی هایی که کردم پی پال یکی از بهترین گزینه هاست (البته شک داشتم که مطمئن شدم)

کسی از دوستان هست که با درگاه پرداخت پی پال تجربه کار داشته باشه؟ مشکلی به وجود نیومده براتون؟ 

یک اکانت وریفای شده دارم و قصد دارم بیزینسش کنم اما می ترسم مشکل ساز بشه، توی سایت هم هیچ نام و نشونی از ایران نیست، ممنون میشم کسی که تجربه داره راهنمایی کنه.

اگر پیشنهاد خاص دیگه ای هم دارید برای درگاه پرداخت ارزی ممنون میشم معرفی کنید.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، 8theme گفته است :

سلام. کاش اطلاعات بیشتری از کسب و کارتون میدادید؟

فروشگاه شما در خارج از ایران مشتری داره یا در ایران.

اگه در ایران مشتری داره که اصلا چرا پی پال؟ پی پال جزو سرویس های بین المللی هست که ایران رو ساپورت نمیکنه. یعنی با کارتهای داخلی نمیشه ازش استفاده کرد.

برای فروشگاهتون از درگاههای واسط یا درگاههای مستقیم بانکی داخلی استفاده کنید

لینک به ارسال

متاسفانه امکان ارائه اطلاعات درباره کسب و کار وجود نداره، ولی خب وقتی دنبال پی پال و درگاه خارجی می گردم مسلما منظورم اینه که مشتری ها خارجی هستن و مطلقا با ایران کاری ندارم.

لینک به ارسال

سلام

مشکل بزرگی که بابت پی پال هست اینه که تراکنش مالی به یک حد خاصی برسه باید حضوری برید برای ادامه کارهاش.

کلا سختگیری در پی پال خیلی زیاده و ایونهم بخاطر اعتبار بالاش هست. اگر کسی رو خارج از ایران دارید که معتبر و معتمد باشه پی پال بهترینه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...