رفتن به مطلب

ایجاد دسته بندی برای فروشگاه لوازم یدکی ماشین

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر

قصد ایجاد فروشگاه برای فروش لوازم یدکی ماشین های چینی رو دارم، در این فروشگاه حدودا 10 برند ماشین و هر برند حدود 3 یا 4 ماشین وجود داره و هر ماشین حدود 150 تا 200 قطعه داره که  شاید یکی دو قطعه مشترک باشه در همه ماشین ها(بعضی قطعات داخلی موتور خودرو)

برای دسته بندی محصولات ووکامرس به چه صورت عمل کنم که هم از لحاظ سئو عالی باشه و هم کاربر پسند باشه

آیا مدل ماشین ها رو سر دسته کنم؟ ام وی ام (محصولات => فیلتر روغن ام وی ام مدل 110، چرغ عقب ...) / جک / لیفان => و بعد از کلیک قطعات هر ماشین رو بیاره و برای قطعات مشترک بین ماشین ها تیک دو دسته بندی رو بزنم

یا نوع محصول رو سر دسته کنم؟ فیلتر های روغن (فیلتر روغن جک مدل...، فیلتر روغن ام وی ام مدل 110 ...) / چرخ (چرخ عقب جک، چرخ جلو لیفان)

یا هر نوع دسته بندی حرفه ای دیگه به پیشنهاد شما دوستان 

سپاس بی کران

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

به نظر من خیلی فرقی نمیکنه، ولی برای اینکه حالتهای دیگه رو داشته باشید، میتونید از برچسب هم استفاده کنید.

یک حالت رو بزارید مثلا روی سردسته نوع محصول، بقیه چیزهایی که میخواید باشه رو برچسب کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...