رفتن به مطلب

مشکل پوشه ووکامرس و هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

اتصال وردپرس به هاست دانلود با افزونه hacklog remote attachment
افزونه wp ftp media library master

سلام
هیچ کدوم از این ذو افزونه قابلیت ارسال محصول دانلودی ووکامرس به هاست دانلود رو ندارن. ولی چند جا شنیدم wp ftp media library master این کار رو می کنه(تنها مشکل اینه ووکامرس نمی تونه لینک هارو کد کنه). ولی می تونه محصول دانلودی رو به هاست دانلود بفرسته. (محصول دانلودی منظورم فقط قسمت آپلود محصول هست) سایت من هم با دکان کاربرا کتاب پی دی اف که زیپ میشه میزارن و باید به هاست دانلود بره. ممکنه بفرمایید چطور با wp ftp media library master به ووکامرس محصول دانلودی میشه فرستاد؟ البته متوجه شدم با hacklog remote attachment هم میشه فقط باید در دیتابیس تغییری ایجاد کرد. کسی می تونه مشکل رو حل کنه؟؟ خیلی ها این مشکل رو دارن

اینجور که متوجه شدم بعد نصب هر کدوم از این افزونه ها همه چیز درسته فقط مشکلی که هست ووکامرس در صفحه محصول فایل رو می خواد بفرسته به پوشه woocommerce-uploads ولی چون رسانه به هاست دانلود وصله این اتفاق نمیوفته و لینک خراب هست. یک کاری هم توضیح داده شده که متوجه نشدم. کسی به phpmyadmin و دیتابیس آشنایی داره؟

فقط باید در صفحه ارسال محصول ووکامرس فایلی که آپلود میشه بره به هاست دانلود. ولی هیچ کدوم از افزونه ها نمی تونن این کار رو کنن چون ووکامرس نمی تونه فایل به هاست دیگه ای بفرسته(رسانه با ftp به هاست دانلود وصله) کسی که به دیتابیس آشنا هست می تونه مشکل اتصال هاست دانلود با ووکامرس رو حل کنه.
از سون هاست هاست دارم.

لینک به ارسال

این صفحه هم کمکی نکرد.        مهم نیست   و نمی خوام فایل ها توسط ووکارس کد بشه.   یعنی گذاشتم رو حالت ریدایرکت  (چون ووکامرس لینک رویه هاست دانلود رو نمی تونه کد و محافظت کنه) ||||   تنها کسی که به دیتابیس آشنا هست می تونه این مورد رو حل کنه فکر کنم      در صفحه ارسال محصول  وقتی فایل قرار داده میشه ووکامرس می خواد بفرسته فایل رو به پوشه woocommerce-uploads در هاست اصلی   ولی در اصل رسانه به هاست دانلود هست  پس ووکامرس نمی تونه اون فایل رو بفرسته به هاست دانلود   (هاست اصلی با ftp به هاست دانلود وصله)          ----    امید وارم یک بار برای همیشه این مشکل برای همه حل بشه

ویرایش شده توسط armanq
کامل کردن متن
لینک به ارسال

سلام     این کد معرفی شده:

add_filter( 'upload_dir', array( $this, 'upload_dir' ) );
public function upload_dir( $pathdata ) {
    // Change upload dir for downloadable files
    if ( isset( $_POST['type'] ) && 'downloadable_product' == $_POST['type'] ) {
        if ( empty( $pathdata['subdir'] ) ) {
            $pathdata['path']   = $pathdata['path'] . '/woocommerce_uploads';
            $pathdata['url']    = $pathdata['url']. '/woocommerce_uploads';
            $pathdata['subdir'] = '/woocommerce_uploads';
        } else {
            $new_subdir = '/woocommerce_uploads' . $pathdata['subdir'];

$pathdata['path']   = str_replace( $pathdata['subdir'], $new_subdir, $pathdata['path'] );
            $pathdata['url']    = str_replace( $pathdata['subdir'], $new_subdir, $pathdata['url'] );
            $pathdata['subdir'] = str_replace( $pathdata['subdir'], $new_subdir, $pathdata['subdir'] );
        }
    }

return $pathdata;
}

رو باید کجا قرار بدم؟ ممنون

لینک به ارسال

ممنون میشم

در 11 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

جواب دوم این آدرس رو بررسی کنید:
https://stackoverflow.com/questions/24901482/how-to-change-woocommerce-product-image-upload-path

بفرمایید در کدام فایل باید قرار بگیره

لینک به ارسال

این کد پوشه آپلود رو به woocommerce_uploads تغییر میده.

اگر جواب داد باید این رو تغیر بدید به آدرس هاست دانلودتون.

البته بازهم مشخص نیست کامل جواب بده یا نه، حتما باید تست بگیرید.

لینک به ارسال

پس این کد کار نمی‌کنه، چون داره خطا میده.

اگر کد دیگه‌ای بود براتون ارسال می‌کنم.

لینک به ارسال

نه ربطی نداره و فرقی هم نمیکنه، هر جا باشه باید کار کنه.

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، Morteza گفته است :

نه ربطی نداره و فرقی هم نمیکنه، هر جا باشه باید کار کنه.

ممنون.   چون یک جا که گذاشتم سایت بالا میومد ولی به پنل وردپرس نمی رفت و ارور مشکلات عجیبی را تجربه می کند میومد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...