shayan.m

آموزش قرار دادن قسمت دیدگاه به زیر محصول در ووکامرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

وقت بخیر

من از افزونه ووکامرس استفاده می کنم و در صفحه محصولات قسمتی هست که دیدگاه ها قرار میگیره و زمانی روی باکس دیدگاه کلیک کنید به صفحه دیدگاه های محصول می روید می خوام به جای اینکه روی باکس دیدگاه یا دکمه دیدگاه کلیک شود که به صفحه دیدگاه برود کاربر زیر همون صفحه محصول تمام دیدگاه نمایش داده شود مشابه افزونه edd؟ از یکی از دوستان سوال کردم گفتند با کد نویسی این امکان وجود دارد؟؟

kkk444.png.7ec10011934f8bf5eb7e0ab868ddb48b.png

الان در تصویر بالا از افزونه ووکامرس استفاده شده است و اگر بخواید مشاهده دیدگاه ها کنید باید روی دکمه دیدگاه کلیک کنید تا به صفحه دیدگاه محصول بروید می خوام به جای این کار دیدگاه های محصول زیر محصول نمایش داده شود.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ebook4mobile
      سلام و عرض ادب
      امکان ویرایش صفحه shop در ووکامرس هست ؟
      که فیلتری اعمال کرد که اگر دو تا محصول sku تکراری داشتن فقط یکی شون رو نشون بده
    • توسط htrwd
      سلام کاری که من می خوام انجام بدم هاست سی پنل دارم که وردپرس روش هاست دانلود دایرکت ادمین دارم که هم ساب دامین ساختم روش هم اکانت اف تی پی ساب دامین که رو هاست دانلود از طریق A recorde وصل کردم به هاست وردپرسم     حالا می خوام وقتی فایلی رو پیوست اتچ یا کلا آپلود می کنم مستقیم بره تو پوشه مشخص شده در هاست دانلودم   یعنی نمی خوام دیگه فایلهایی آپلودی که از سایت انجام می دم داخل هاست وردپرسم باشند در ضمن خیلی جستجو کردم ولی فعلا موفقیت آمیز نبوده ممنون  
    • توسط ebook4mobile
      سلام
      به چه روشی میشه نمایش محصولی که توسط چند فروشنده ارائه می شه مدیریت کرد
      مثلا الان یک محصول یخچال سه تا فروشنده داره و سه بار این محصول در ووکامرس نمایش داده می شه
      ولی باید فقط یک بار نمایش داده بشه
    • توسط pasha
      سلام و وقت همگی به خیر
      من جدیدا با ی مشکلی مواجه شدم که وقتی یک صفحه رو آپدیت می کنم به جای بروز رسانی به صفحه ای که اتچ می کنم ریدایرکت میشه .
      ممنون میشم منو راهنمایی بکنید. 

• توسط elham_377
      سلام
      در عکسهای محصول دکمه های نمایش قبلی و بعدی وجود نداره. چطور میشه این دکمه ها رو نمایش داد؟