رفتن به مطلب

سئو سایت

bineshsoft

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید محترم

سایت من خیلی وقته ثبت شده و در گوگل هم ثبت کردم با وجود اینکه کلمه کلیدی با عنوان سایت من وجود نداره ولی بازم بالا نمیاره سایتمو و مطالبشو.

میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟

binesh.org هست و وقتی همین ادرس هم سرچ میکنم چیزی نمیاد.

من هسته وردپرس و بعضی فایل ها شو به دلایل طراحی تغییر دادم و وردپرسمو آپدیت نمیکنم اما نسخشو هم از دید بقیه مخفی کردم یعنی میتونه مشکل از این باشه؟

و اگر مشکل اینه میخوام بدون آپدیت مشکلم حل شه..

لطفا کمکم کنید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، bineshsoft گفته است :

سلام خدمت اساتید محترم

سایت من خیلی وقته ثبت شده و در گوگل هم ثبت کردم با وجود اینکه کلمه کلیدی با عنوان سایت من وجود نداره ولی بازم بالا نمیاره سایتمو و مطالبشو.

میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟

binesh.org هست و وقتی همین ادرس هم سرچ میکنم چیزی نمیاد.

من هسته وردپرس و بعضی فایل ها شو به دلایل طراحی تغییر دادم و وردپرسمو آپدیت نمیکنم اما نسخشو هم از دید بقیه مخفی کردم یعنی میتونه مشکل از این باشه؟

و اگر مشکل اینه میخوام بدون آپدیت مشکلم حل شه..

لطفا کمکم کنید

درود

اتصال به دیتابیس رو درست انجام ندادید یا اگه قبلش درست بوده و وبسایت بالا میومد فعلا دیتابیسش به مشکل خورده.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

اتصال به دیتابیس رو درست انجام ندادید یا اگه قبلش درست بوده و وبسایت بالا میومد فعلا دیتابیسش به مشکل خورده.

سلام ... الان چک کنید سایت بالا میاد

لینک به ارسال

درود

با چه کلماتی سرچ میکنید بالا نمیاد؟ با نام ادرس سایت؟ با نام سایت؟

بنده نام سایت رو سرچ کردم و وبلاگ و تماس با ما سایتت بالا اومد.

برای بالا اومدن در کلمات دیگه باید رو سئو ساتت خیلی خوب کار کنی و تولید محتوا داشته باشی تا ربات گوگل تورو سریعا شناسایی و مطالبتو سریع ایندکس کنه...

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

bi.jpg

سلام

آره میاد ولی هیچکدومشون آدرس سایت اصلی نیست و سابدومین وبلاگم بالا میاد..

bineshs.org رو سرچ کنید ... مطالبم خیلی میزارم خیلی هاشم از خودمه

لینک به ارسال
در در 10/10/2019 at 12:23، bineshsoft گفته است :

به اینکه آپدیت نمیکنم وردپرسمو و چند تا کد به فانکشن قالب اضافه کردم که ربط نداره؟

نه به اینا مربوط نیست

صفحه اصلی سایتت رو چه صفحه ای تنظیم کردی؟

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

نه به اینا مربوط نیست

صفحه اصلی سایتت رو چه صفحه ای تنظیم کردی؟

صفحه اصلی چند تا عکس هست و لینک و نوشته که بخش های دیگمو به کاربرا نشون میده

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ssobfarhad گفته است :

سلام سایت بنده از نظر رتبه الکسا از رقبا بهتره ولی تو کلمات کلیدی بالاتر نیست چیکار باید انجام بدمآدرس سایت اینه 

tehrancnc.com

سلام

مشکل شما واسه سرعتش خیلی پایینه و اینکه با پروتکل https نیست که گوگل این سایت ها رو برتر نشون نمیده و اگر پروتکل باشه بهتر نشون میده و صفحه اول میاره

این تجرربه منه چون کار کردم درست شد سایتم ... اینجا هم چیزی دست گیرت نمیشه درست و حسابی جوابتو نمیدن .... من خیلی جاهای مختلف گشتم تا چند تا نکته سئو فهمیدم

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، bineshsoft گفته است :

سلام

مشکل شما واسه سرعتش خیلی پایینه و اینکه با پروتکل https نیست که گوگل این سایت ها رو برتر نشون نمیده و اگر پروتکل باشه بهتر نشون میده و صفحه اول میاره

این تجرربه منه چون کار کردم درست شد سایتم ... اینجا هم چیزی دست گیرت نمیشه درست و حسابی جوابتو نمیدن .... من خیلی جاهای مختلف گشتم تا چند تا نکته سئو فهمیدم

درود

در سایت انجمن وردپرس پارسی بارها به این مشکلات پاسخ دادم و دوستان دیگه هم پاسخ دادن و هیچ منتی نیست و همه دوستان در حدی که تونستن کمک کردن تا مشکل رفع بشه و همه به جواب برسن

مشکل کمبود وقته، اگه شما یا همین برادرمون در همین سایت سئو سرچ کنن به خیلی مورد ها برخورد میکنن که جوابشون داده شده... .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...