رفتن به مطلب

سرعت پایین سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز من چند وقته با مشکلی مواجه شدم و اونم اینه که سایت وردپرسی موقع لود شدن به دلیل گیری که به این فایل داده و گیر میکنه سرعت رو خیلی کم کرده

https://endbook.net/wp-content/uploads/2019/04/woocommerce-placeholder-450x600.png

از طریق سایت جی تی متریکس چک کردم و متاسفانه حدود 6 ثانیه لود سایت رو با مشکل روبرو کرده وقتی هم که داخل هاست میرم و به فولدر اون مراجعه می کنم چیزی مشاهده نمیکنم و خالیه قبلا به دلیل سرعت پایین به هاست پیام دادم و گفتن که مشکل از اینه می تونید راهنمایی کنید

لینک به ارسال

در 4 ساعت قبل، khalili65 گفته است :

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز من چند وقته با مشکلی مواجه شدم و اونم اینه که سایت وردپرسی موقع لود شدن به دلیل گیری که به این فایل داده و گیر میکنه سرعت رو خیلی کم کرده

https://endbook.net/wp-content/uploads/2019/04/woocommerce-placeholder-450x600.png

از طریق سایت جی تی متریکس چک کردم و متاسفانه حدود 6 ثانیه لود سایت رو با مشکل روبرو کرده وقتی هم که داخل هاست میرم و به فولدر اون مراجعه می کنم چیزی مشاهده نمیکنم و خالیه قبلا به دلیل سرعت پایین به هاست پیام دادم و گفتن که مشکل از اینه می تونید راهنمایی کنید

درود دوست عزیز

این فایل عکسه که با نام woocommerce-placeholder-450x600.png در پوشه... (به مسیر زیر برید). وقتی کاربر وارد مرورگر میشه و میخواد این صفحه رو لود کنه به دلیل بالا بودن حجم عکس سرعت صفحه پایین میاد حالا اگه هاست معمولی داشته باشید و 10 تا بازدید کننده آنلاین حتما سایت شما با کمبود سرعت مواجه میشه...

1-wp-content 2-uploads 3-2019 4-04 5-woocommerce-placeholder-450x600.png

برای حل مشکل شما سایز و اندازه عکس رو تغییر بدین مشکل حل میشه

هاست پرسرعت بخرید

به هاست دانلود اتصال بدید

لینک به ارسال

سلام مجدد مهندس جان ظاهرا مشکل کاهش سرعت به دلیل این بوده که برای عکس سرچ میکرد و پیدا نمیکرد یه عکس با حجم خیلی کم تو پوشه ذکر شده قرار دادم سرعت خیلی بهتر شد.

بازم ممنون از وقتی که گذاشتید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...