رفتن به مطلب

مشکل بعضی از فونت ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

بعضی از قسمت  های سایت اینظوری نمایش می دهن © تبصره به ماده (Ûµ) قانون اجرای سیاست‌های Ú©Ù„ÛŒ اصل چهل Ùˆ چهارم قانون اساسی را برای Ø·ÛŒ تشریÙات قا

این چه طوری حل کنم 

لینک سایت 

http://ir-rez.ir/لایحه-مستثنی-شدن-بانک-رفاه-از-سقف-تملک-س/

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، rezakan گفته است :

با سلام 

بعضی از قسمت  های سایت اینظوری نمایش می دهن © تبصره به ماده (Ûµ) قانون اجرای سیاست‌های Ú©Ù„ÛŒ اصل چهل Ùˆ چهارم قانون اساسی را برای Ø·ÛŒ تشریÙات قا

این چه طوری حل کنم 

لینک سایت 

http://ir-rez.ir/لایحه-مستثنی-شدن-بانک-رفاه-از-سقف-تملک-س/

درود صفحه حذف شده بود و سرعت لود سایت خیلی پایین بود.!

لینک به ارسال

با سلام فرقی نداره به صفحه اصلی نگاهی بینداز می بیند تیتر ها خوب هستند اما نوشته عجیب و غریب صفحه ای اصلی ir-rez.ir

سرعت چی کار کنم هاست من میهن وب سرور است

با تشکر

ویرایش شده توسط rezakan
لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، rezakan گفته است :

با سلام فرقی نداره به صفحه اصلی نگاهی بینداز می بیند تیتر ها خوب هستند اما نوشته عجیب و غریب صفحه ای اصلی ir-rez.ir

سرعت چی کار کنم هاست من میهن وب سرور است

با تشکر

درود

بعضی مطالب اوکی بودن و بعضیاشون به هم ریخته بود! مطالب رو خودت می نویسی؟ اگه کپیه قبلش داخل نوت پد کپی کن بعد از اونجا به سایتت منتقل کن که من پیشنهاد نمیکنم مطلب کپی استفاده کنی چون به ضرر سایت و سئو سایته... .

سرعت رو هم که میتونی هاست پرسرعت بخری!

مهم نیست از کجا میگیری مهم اینه که مطمئن باشی سرویسی که به تو ارائه میدن بین مثلا 20 نفر به اشتراک بذارن (در هاست اشتراکی معمولی) نه اینکه بیان یک هاست معمولی رو بین 100 نفر به اشتراک بذارن که متاسفانه برخی از شرکت ها دارن سواستفاده می کنن.

لینک به ارسال
در در 10/7/2019 at 19:50، rezakan گفته است :

نه یک افزونه این کار می کنه افزونه نویسنده بعضی مطالب سایت رو درست اورده بعضی ها را نه

به نظرم از افزونه استفاده نکنی بهتره

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۸/۷/۱۴ at 16:51، Mohammad Bazli گفته است :

درود صفحه حذف شده بود و سرعت لود سایت خیلی پایین بود.!

سلام . معمولا من وقتی به این جور مشکلات برمیخورم که encode صفحه utf8نیست یا دیتابیس!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...