رفتن به مطلب

تداخل EDD با کامنت های وردپرس

iman23

پست های پیشنهاد شده

سلام، من توی هر سایت وردپرسی که دارم وقتی  EDD نصب میکنم تعداد کامنت های کل رو در بخش مدیریت دیدگاه ها نشون میده 10 عدد. یعنی تعداد کل رو مینویسه 10 عدد. درصورتی که تعداد کامنت ها خیلی زیاده و فقط اگر EDD رو غیر فعال کنم تعداد کامنت ها رو درست نشون میده. مشکل عجیبتر اینکه وقتی ووکامرس نصب میکنم درست میشه، یعنی یا باید جفتشون نصب باشه یا هیچ کدوم، وگرنه تعداد کامنت ها درست نمایش داده نمیشه! من محصولاتم داخل EDD هست نیازی به ووکامرس ندارم. چه کار کنم؟

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۷/۱۱ at 23:23، iman23 گفته است :

سلام، من توی هر سایت وردپرسی که دارم وقتی  EDD نصب میکنم تعداد کامنت های کل رو در بخش مدیریت دیدگاه ها نشون میده 10 عدد. یعنی تعداد کل رو مینویسه 10 عدد. درصورتی که تعداد کامنت ها خیلی زیاده و فقط اگر EDD رو غیر فعال کنم تعداد کامنت ها رو درست نشون میده. مشکل عجیبتر اینکه وقتی ووکامرس نصب میکنم درست میشه، یعنی یا باید جفتشون نصب باشه یا هیچ کدوم، وگرنه تعداد کامنت ها درست نمایش داده نمیشه! من محصولاتم داخل EDD هست نیازی به ووکامرس ندارم. چه کار کنم؟

سلام . یه نگاهی به دیتابیس هاستت بنداز از توی قسمت دیتابیس احتمالا بتونی کامنت ها رو از توی دیتابیس جداول ووکامرس به ایزی دیجیتال منتقل کنی!

وقتی توی وردپرس افزونه ای نصب میکنی که با دیتابیس سر و کار داره یه سری جداول به دیتابیست اضافه میکنه مثل کامنت و محصول و ... من خودم امتحان نکردم ولی توی لوکال هاست تست کن اگر جواب داد از دیتابیس سایتت یه بک آپ بگیر و بعد اینکار رو تست کن اگر با مشکل مواجه شدی دیتابیس رو با بکاپ به حالت قبل برگردون!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...