رفتن به مطلب

محدود کردن خرید از یک فروشنده در هر فاکتور ووکامرس

VARKA

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من از پلاگین دوکان یا همون چند فروشندگی ووکامرس استفاده میکنم و هر فروشنده تخفیف مخصوص خودش رو داره و امکانش نیست که مشتری همزمان از دو فروشنده محصول بخره بخاطر بهم خوردن سقف قیمت و تخفیف ها . میخواستم بدونم راهی هست که وقتی کاربر میاد از فروشنده شماره یک خرید میکنه سیستم تا قبل پرداخت فاکتور بهش اجازه خرید از دیگر فروشنده ها رو نده ؟ یعنی ابتدا فاکتور فروشنده اول رو پرداخت بزنه بعد مجاز به خرید از فروشنده دوم بشه ؟ میشه این قابلیت رو با کد نویسی بهش اضافه کرد ؟

لینک به ارسال

نه مطمعنا نمیشه   و باید کد نویسی بشه فقط و تغییرات داد در دکان.      یا یک پیغام در صفحه کارت خرید بزارید که محصولات هر فروشنده رو جدا بخرید.

ولی شما می تونی تخفیف رو از فروشنده بگیری و فقط خودتون رویه محصولات همه یا هرکی که دوست دارید تخفیف بزارید(از پنل وردپرس) |‌ دکان این قابلیتی که عرض کردم رو در نسخه جدید حذف کرده ولی می تونم در نسخه جدید این قابلیت رو براتون اضافه کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...