رفتن به مطلب

شارژر فندکی و سوختن سیم کشی ماشین

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی، یکی دو روز هست که یه شارژر فندکی خریدم و دو تا موبایل رو همزمان برای شارژ به شارژر وصل میکنم. ماشین پراید و مدل 83 هست. دیشب دو سه بار بوی سوختگی شبیه به سیم سوخته احساس کردم.

بیشتر از 6 ساعت این موبایل ها به شارژر وصل بودند. بنظرتون سیم کشی ماشینم سوخته یا نه؟ چون وقتی که شب به خونه رسیدم و کابوت و بو کردم بوی مشکوکی احساس نکردم. نظرتون چیه؟

با تشکر و سپاس

ویرایش شده توسط unid_user
لینک به ارسال

وقتی شما میتونید با خرید یک شارژر 100 هزار تومانی کل مشکل رو حل کنید چرا باید با یک سیم شارژر 10 هزار تومانی گوشی چند میلیونی رو خراب کنید ؟

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، فرهاد گفته است :

وقتی شما میتونید با خرید یک شارژر 100 هزار تومانی کل مشکل رو حل کنید چرا باید با یک سیم شارژر 10 هزار تومانی گوشی چند میلیونی رو خراب کنید ؟

شارژر فندکی 90 هزار تومانی خریدم. به گوشی آسیب نزده. میگم شاید به سیم کشی ماشینم آسیب زده باشه. ماشینم مدل 83 هست و پراید.

لینک به ارسال
در در 10/1/2019 at 15:31، unid_user گفته است :

شارژر فندکی 90 هزار تومانی خریدم. به گوشی آسیب نزده. میگم شاید به سیم کشی ماشینم آسیب زده باشه. ماشینم مدل 83 هست و پراید.

عذرخواهی میکنم منظورم پاوربانک بود نه شارژر

بهترین پیشنهاد پاور بانک هستش که شماهم در خودرو و هم در جاهای مختلف میتونید ازش استفاده کنید

الان میتونید یه پاور بانک بخرید و در زمانی که گوشیتون شارژخواست از پاور بانک استفاده کنیدو زمانی که پاور بانک شارز نیاز داشت از شارژر فندکی استفاده کنید

متاسفانه شارژهای فندکی ولتاژ ثابت به گوشی نمیده و باعث نوسان برق وخرابی گوشی میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...